Choroby grzybowe zbóż i zabieg T1. Zobacz wideoporadnik!

Pierwszy zabieg fungicydowy tzw. T1 w pszenicy ozimej jest podstawą do utrzymania w zdrowiu korzeni, podstawy źdźbła oraz liści. Choroby grzybowe zbóż, które już się pojawiły mogą powodować duże straty plonu! Nie pomijaj zabiegu T1. Przekonaj się dlaczego jest taki ważny!

Gościliśmy w miejscowości Bolesławice w województwie dolnośląskim na plantacji pszenicy ozimej. Sprawdziliśmy jakie choroby pojawiły się w tej uprawie, oraz jakie mogą być zagrożenia w najbliższym czasie. Oprócz chorób postawy źdźbła sporym problemem są choroby liści. Podpowiadamy kiedy wykonać zabieg, aby był skuteczny oraz jakie substancje będą najlepsze!

Obejrzyj wideoporadnik i dowiedz się jak skutecznie walczyć nie tylko z chorobami podstawy źdźbła, ale także liści!

 

Czy artykuł był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, by zagłosować

Ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Na razie brak głosów. Możesz być pierwszy!

Prezentowane informacje w zakresie środków ochrony roślin zawarte w serwisie www.agrofakt.pl nie zawierają pełnej treści etykiet-instrukcji stosowania. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Artykuł zawiera lokowanie produktu i ma charakter promocyjny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *