Rzut oka na zegarową tarczę, wystrzał korka od szampana i... znów jesteśmy o rok starsi.

Rzut oka na zegarową tarczę, wystrzał korka od szampana i… znów jesteśmy o rok starsi. Ta myśl skłania do podsumowań tego, co wydarzyło się przez ostatnie 365 dni. Co się udało, a co jeszcze nie. Stąd tylko krok do planów i życzeń pełnych serdeczności i nadziei.

Szampańskiej zabawy do białego rana, a w nowym 2016 roku radości, pomyślności i sukcesów w życiu zawodowym i osobistym, w imieniu Rady Ekspertów i całej Redakcji, życzę wszystkim 40 tys. użytkowników.

O rzepaku na Dolnym Śląsku – szkolenie polowe

Plantatorzy rzepaku będą mogli przyjrzeć się warunkom uprawy tej rośliny w warunkach Dolnego Śląska. Najlepszą ku temu okazją będzie spotkanie na polu.

21 maja 2017

PROCAM 2017 – wielki turniej małych drużyn

Firma Procam organizuje turniej piłkarski dla dzieci z terenów wiejskich. W ten sposób chce pomóc najmłodszym w realizowaniu ich pasji.

10 maja 2017

Bezpieczeństwo pracy w rolnictwie: warto o nie zadbać

W okresach spiętrzenia prac polowych bezpieczeństwo własne rolnika schodzi na dalszy plan. Jak pokazują statystyki, skutki tego bywają tragiczne.

20 maja 2017

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij