Części zamienne z bonusem

Każda maszyna, nawet najlepsza, z czasem się zużywa. Zamiast szukać niepewnych zamienników, warto sięgnąć po oryginalne części. Gwarantuje to idealne dopasowanie do maszyny na podstawie wytycznych i aspektów, które może znać tylko producent. Wie o tym marka Kubota, która w tym sezonie przygotowała dla swoich klientów wyjątkową promocję.

Specjalna promocja!

Od 1 kwietnia można skorzystać ze specjalnej oferty skierowanej do wszystkich użytkowników maszyn marki Kubota. Co należy zrobić? To proste! Wystarczy, że właściciel pomarańczowego sprzętu wejdzie na stronę internetową: http://kubota-serwis.pl/, wypełni prosty formularz i… będzie mógł cieszyć się ze specjalnego rabatu lub bonu upominkowego do wykorzystania przy zakupie oryginalnych części zamiennych.

Jeśli zaś gwarancja nie obejmuje już wskazanej maszyny, to użytkownik otrzymuje 10% rabatu na wszystkie oryginalne części zamienne Kubota.

Artur Krzemiński, Szef działu Logistyki, Części Zamiennych i Planowania marki Kubota

Kto może skorzystać z oferty?

Z promocji może skorzystać każdy posiadacz traktora lub maszyny komunalnej marki Kubota. Jeśli maszyna wciąż objęta jest gwarancją producenta, to po wypełnieniu formularza użytkownik otrzymuje specjalny bon na prezent (lejek i rękawice). Bon ten można zrealizować po dokonaniu zakupu oryginalnych części Kubota za minimum 150 zł (brutto). Jeśli zaś gwarancja nie obejmuje już wskazanej maszyny, to użytkownik otrzymuje 10% rabatu na wszystkie oryginalne części zamienne Kubota – tłumaczy Artur Krzemiński, Szef działu Logistyki, Części Zamiennych i Planowania marki Kubota.

Sprawdzona marka

Kubota jest jedną z wiodących marek sprzętu rolniczego. Wszystkie maszyny i części zamienne charakteryzują się wysoką jakością, która przekłada się na żywotność każdego urządzenia. Gdy jednak w sposób naturalny części się zużywają lub wymagana jest ich okresowa wymiana, warto skorzystać z oryginalnych części zamiennych.

Regulamin promocji i warunki uczestnictwa znajdują się na stronie http://kubota-serwis.pl/.

Czy artykuł był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, by zagłosować

Ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Na razie brak głosów. Możesz być pierwszy!

Z forum
Powiązany temat: co sadzicie o marce kubota
pp1208
u mnie też 4000 godzin w 8 lat i nie zepsuło się samo nic... zobacz więcej »
Simmi
Ja znów z mojej M8560 jestem zadowolony. Latem będzie 8 lat jak mam, przebieg to ponad 4000h. Przez ten czas jedynie wymieniony parownik klimy z rzeczy popsutych, no i po 7 latac... zobacz więcej »
czareczek85
W mojej Robiona skrzynia, do tego kosz od wałka wom. Przedni most też robiony , pompa hydrauliki wymieniona. Tak naprawdę to juz kilkadziesiąt tysięcy w to wsadzone. i powiem że ... zobacz więcej »

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *