Części zamienne z bonusem

Download PDF

Każda maszyna, nawet najlepsza, z czasem się zużywa. Zamiast szukać niepewnych zamienników, warto sięgnąć po oryginalne części. Gwarantuje to idealne dopasowanie do maszyny na podstawie wytycznych i aspektów, które może znać tylko producent. Wie o tym marka Kubota, która w tym sezonie przygotowała dla swoich klientów wyjątkową promocję.

Specjalna promocja!

Od 1 kwietnia można skorzystać ze specjalnej oferty skierowanej do wszystkich użytkowników maszyn marki Kubota. Co należy zrobić? To proste! Wystarczy, że właściciel pomarańczowego sprzętu wejdzie na stronę internetową: http://kubota-serwis.pl/, wypełni prosty formularz i… będzie mógł cieszyć się ze specjalnego rabatu lub bonu upominkowego do wykorzystania przy zakupie oryginalnych części zamiennych.

Jeśli zaś gwarancja nie obejmuje już wskazanej maszyny, to użytkownik otrzymuje 10% rabatu na wszystkie oryginalne części zamienne Kubota.

Artur Krzemiński, Szef działu Logistyki, Części Zamiennych i Planowania marki Kubota

Kto może skorzystać z oferty?

Z promocji może skorzystać każdy posiadacz traktora lub maszyny komunalnej marki Kubota. Jeśli maszyna wciąż objęta jest gwarancją producenta, to po wypełnieniu formularza użytkownik otrzymuje specjalny bon na prezent (lejek i rękawice). Bon ten można zrealizować po dokonaniu zakupu oryginalnych części Kubota za minimum 150 zł (brutto). Jeśli zaś gwarancja nie obejmuje już wskazanej maszyny, to użytkownik otrzymuje 10% rabatu na wszystkie oryginalne części zamienne Kubota – tłumaczy Artur Krzemiński, Szef działu Logistyki, Części Zamiennych i Planowania marki Kubota.

Sprawdzona marka

Kubota jest jedną z wiodących marek sprzętu rolniczego. Wszystkie maszyny i części zamienne charakteryzują się wysoką jakością, która przekłada się na żywotność każdego urządzenia. Gdy jednak w sposób naturalny części się zużywają lub wymagana jest ich okresowa wymiana, warto skorzystać z oryginalnych części zamiennych.

Regulamin promocji i warunki uczestnictwa znajdują się na stronie http://kubota-serwis.pl/.

Czy artykuł był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, by zagłosować

Ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Na razie brak głosów. Możesz być pierwszy!

Z forum

Powiązany temat:

co sadzicie o marce kubota
kris85s
Łożyska na koszu sprzeglowym rewersu to jest konstrukcyjnie źle zrobione za delikatne jak w samochodzie jak wymienić łożyska to jedynie na łożyska z koszykami z brązu są mocniejs...
zobacz więcej »
kokoman0
Nie wiem sam co o tym myśleć. Ja mam M105s z której jestem bardzo zadowolony na tyle, że zdecydowałem się kupić drugą jako pomocnika M5111, długo biłem się z myślami czy to dobry...
zobacz więcej »
czareczek85
Kubota to dobra na 10ha
zobacz więcej »
...
Zobacz pozostałe wpisy

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o