Kubota M7002 – komfort i wszechstronność

Kolejny odcinek „Kubota. Poznajmy się bliżej” już dostępny. W nowej odsłonie wywiadu z ekspertem dowiemy się więcej o największym modelu w ofercie japońskiej marki.
M7002 pojawił się na polskim rynku w 2018, zastępując serię M7001. To maszyna, która sprawdzi się w ciężkich pracach polowych. – To model dedykowany dużym gospodarstwom, które mocno użytkują ciągniki rolnicze. To model bardzo wszechstronny, jak też komfortowy, jak na ten segment rynku – mówi Michał Poźniak, szef sprzedaży maszyn rolniczych Kubota, oddział w Polsce.
W M7002 znajdziemy m.in. fotel kierowcy dający większy komfort podczas wytężonej pracy, a także reflektory LED zapewniające lepszą widoczność oraz wyższą jakość wykończenia wnętrza kabiny. Możliwy jest także montaż elektrycznych lusterek wstecznych i świateł w kabinie dla zwiększonej widoczności.
Sprawdź drugi odcinek „Kubota. Poznajmy się bliżej” i dowiedz się więcej: M7002 – ciągnik dla wymagających [WYWIAD]

Artykuł zawiera lokowanie produktu i ma charakter promocyjny.

Jaki ciągnik dla singla? Traktory dla kawalerów i panien

Jesteś żyjesz w pojedynkę i szukasz ciągnika, ten materiał jest idealny dla Ciebie!

22 czerwca 2019

Olej w ciągniku dobrze dobrany!

Rolnicy często mają problem z odpowiednim doborem oleju do swoich maszyn. Natomiast dobry olej to gwarancja bezawaryjnej pracy.

2 lipca 2019

Jaki ciągnik rolniczy wybrałby św. Izydor Oracz?

Choć średniowiecznym rolnikom nie śniło się o współczesnym parku maszynowym, sprawdziliśmy, jakim traktorem zastąpiłby woły św. Izydor.

15 maja 2019