Nowi uczestnicy programu ambasadorskiego Grupy Azoty wybrani!
W roku akademickim 2021/2022 markę Grupa Azoty w środowisku akademickim reprezentować będzie 6 Ambasadorów. Nowi uczestnicy zostali wybrani przez największe spółki należące do Grupy Kapitałowej Grupa Azoty S.A. Zadaniem ambasadorów będzie m.in. promocja marki Grupy Azoty w środowisku akademickim.
Jak co roku, do programu Ambasador Marki Grupa Azoty – którego głównym celem jest informowanie o działalności Grupy Kapitałowej Grupa Azoty S.A. oraz budowanie jej pozytywnego wizerunku na uczelniach – zgłosiła się liczna grupa studentów i doktorantów polskich uczelni wyższych, zainteresowanych rozwojem zawodowym w sektorze przemysłowym. Spotkanie inaugurujące 5. edycję programu odbyło się 8 grudnia.
W trakcie rocznego programu wybrani uczestnicy będą wspierać Grupę Azoty w organizacji wydarzeń promocyjno-informacyjnych, skierowanych do środowiska akademickiego. Jednym z głównych zadań wyłonionych studentów i doktorantów będzie reprezentowanie największego koncernu chemicznego na uczelniach.
Przeczytaj również: Fotowoltaika w 2022 r. wyhamuje – jakie będą nowe zasady korzystania z instalacji?
Spis treści
Kim są nowi uczestnicy programu ambasadorskiego Grupy Azoty?
– Połączenie nauki i przemysłu to jedna z dróg, dzięki której konsekwentnie budujemy silną pozycję Grupy Kapitałowej Grupa Azoty S.A. Programy takie jak Ambasador Marki traktujemy jako inwestycję w przyszłość, możliwość dotarcia do najlepszych studentów i doktorantów, którzy za kilka lat mogą razem z nami zmieniać oblicze europejskiej branży nawozowo-chemicznej. Chcemy brać aktywny udział w procesie kształcenia przyszłych pracowników i już na tym etapie wspólnie z nimi wypracowywać rozwiązania dla najważniejszych wyzwań jakie stoją przed Grupą Azoty, przede wszystkim w kontekście transformacji klimatyczno-energetycznej i „zielonych” regulacji – mówi Tomasz Hinc, Prezes Zarządu Grupy Azoty S.A.
– Grupa Azoty już po raz kolejny proponuje studentom i doktorantom możliwość wykorzystania ich wiedzy w środowisku biznesowym. Jestem przekonany, że możliwość rocznej współpracy z Grupą Azoty będzie dla naszych Ambasadorów wyjątkowym doświadczeniem. Szczególnie w kontekście projektów, które będziemy wdrażać. Mam tu na myśli rozwiązania odpowiadające na potrzeby Europejskiego Zielonego Ładu, czy szerzej – realizację nowej strategii do 2030 roku, która jest ściśle związana z transformacją klimatyczno-energetyczną Grupy – podkreśla dr Grzegorz Kądzielawski, Wiceprezes Zarządu Grupy Azoty S.A.
Nowymi Ambasadorami Marki Grupa Azoty zostali:
- Jakub Kusiński (AGH) oraz Dominik Zdzieszyński (PWSZ Tarnów) – wybrani przez Grupę Azoty S.A. Tarnów,
- Kamila Splinter (ZUT) i Dawid Stanek (Akademia Morska) – rekomendowani przez Grupę Azoty Police,
- Alicja Głaszczka (Politechnika Warszawska) – reprezentująca Grupę Azoty Puławy,
- Damian Kułakowski (Politechnika Wrocławska) – wybrany przez Grupę Azoty Kędzierzyn.
Uczestnicy 5. edycji programu ambasadorskiego zajmą się promocją marki Grupa Azoty
– Uczestnictwo w programie ambasadorskim organizowanym przez Grupę Azoty pozwala mi już na początkowym etapie mojego kształcenia zebrać unikatowe doświadczenia w branży, z którą wiążę swoją przyszłość. Co więcej, przedsiębiorstwo nieustannie podejmuje szereg działań o charakterze proekologicznym, co stanowi istotny aspekt przemawiający za słusznością obranej przeze mnie ścieżki – mówi Dominik Zdzieszyński, Ambasador Marki Grupa Azoty Tarnów w roku akademickim 2021/2022.
Wybrani Ambasadorzy będą promować markę Grupa Azoty wśród studentów i doktorantów, a także wspierać Grupę przy organizacji warsztatów i seminariów, które mogą spotkać się z zainteresowaniem środowiska akademickiego. Uczestnicy programu będą mieć możliwość udziału w spotkaniach z pracownikami szczebla menadżerskiego poszczególnych spółek. Ponadto, będą mogli również liczyć na wsparcie w realizacji autorskich projektów związanych z tematyką branży nawozowo-chemicznej. Ambasadorowie otrzymają miesięczne wynagrodzenie, a najlepsi będą mogli ubiegać się o płatne staże w Grupie Azoty.
Czytaj również: Kary za śmieci w lasach i na polach wzrosną do 5 tys. zł!
Źródło: Grupa Azoty
Prezentowane informacje w zakresie środków ochrony roślin zawarte w serwisie www.agrofakt.pl nie zawierają pełnej treści etykiet-instrukcji stosowania. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.
Obserwuj nas w Google News. Bądź na bieżąco!