Nowy cennik nawozów od Agrochem Puławy. Sprawdź!

Agrochem Puławy, czyli autoryzowany dystrybutor Grupy Azoty opublikował nowy cennik nawozów azotowych i wieloskładnikowych. Ceny nawozów, które w nim zawarto wzrosły w porównaniu do oferty, która obowiązywała jeszcze na początku lipca i na koniec czerwca. Ile wynoszą aktualne ceny nawozów? Sprawdźmy!

Spółka Agrochem Puławy opublikowała nowy cennik nawozów zarówno azotowych, jak i wieloskładnikowych. Nowy cennik obowiązuje od 27 lipca 2022 r. do odwołania lub wyczerpania ilości.  Jak przedstawiają się ceny nawozów azotowych i wieloskładnikowych na koniec lipca 2022?

Cennik nawozów azotowych od Agrochem Puławy

Ceny nawozów azotowych są wyższe, niż miało to miejsce jeszcze na początku lipca 2022 r. Taki wniosek można po pierwsze wyciągnąć na podstawie najnowszego cennika hurtowego nawozów azotowych nr 7/N/H/2022. Nowy cennik nawozów azotowych, który obowiązuje od 27 lipca 2022 r. przedstawia wyższe ceny np. saletry amonowej za którą aktualnie trzeba zapłacić ponad 3900 zł, natomiast wcześniejsza cena wynosiła 3655 zł.

Ceny pozostałych nawozów takich jak: Saletrzak, RSM, siarczan amonu przedstawiają się następująco:

Aktualności rolnicze- Cennik nawozów

Cennik nawozów azotowych od Agrochem Puławy obowiązujący od 27 lipca 2022 r.

fot. Agrochem Puławy

Jak w takim razie przedstawiają się ceny nawozów wieloskładnikowych? Czy np. za Amofoskę lub Polifoskę rolnicy muszą zapłacić więcej, niż w poprzednich miesiącach 2022 r.?


Sprawdź również: O ile wzrosły ceny nawozów w porównaniu do 2021 r.? Sprawdź!


Aktualne ceny nawozów wieloskładnikowych 2022

Pod koniec lipca 2022 r. wzrosły ceny nie tylko nawozów azotowych, ale wieloskładnikowych. Od 27 lipca 2022 r. ceny nawozów wieloskładnikowych takich jak: Polifoska, Amofoska w cenniku od Agrochem Puławy przedstawiają się następująco:

Aktualności rolnicze-Cennik nawozów

Cennik nawozów wieloskładnikowych od Agrochem Puławy obowiązujący od 27 lipca 2022 r.

fot. Agrochem Puławy

Autoryzowany dystrybutor Grupy Azoty w powyższych cennikach poinformował również, że powyższe ceny dotyczą wysyłek całosamochodowych (24 tony), natomiast ostateczne warunki zamówienia muszą być potwierdzone przez Agrochem Puławy.

Ile kosztują nawozy? Rolnicy komentują cennik nawozów

Aktualny cennik nawozów to temat o którym dyskutują również rolnicy na forum rolniczym – agrofoto.pl

Rolnicy podają, że cena saletry amonowej wynosi około 4 000 zł.  Dziś zakupiona saletra po 4 tyś. Ten cały cennik co niby saletra miała być po 3,5ntyś to było tylko na kartce, wyszło jak zawsze – informuje użytkownik o nicku areqo.

Natomiast cena polifoski 6 waha się między 4400-4500 zł za tonę.

Agro ters Chełm polifoska 6 w workach po 4400 – podaje krzysiek1979

Polifoska 6 – 4500 zł w bb , LRA – dodaje Mateusz3512

Czytaj również: Czy nawozy będą drożeć jesienią 2022? Sprawdź!
Ceny nawozów lipiec 2022

Źródło: Agrochem Puławy; agrofoto.pl

Czy artykuł był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, by zagłosować

Ocena 4 / 5. Liczba głosów 61

Na razie brak głosów. Możesz być pierwszy!

Prezentowane informacje w zakresie środków ochrony roślin zawarte w serwisie www.agrofakt.pl nie zawierają pełnej treści etykiet-instrukcji stosowania. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Z forum
Powiązany temat: Ceny nawozów 2022
proxy8441
2 godziny temu, dominik1703 napisał: Npk 4 12 12 2400 za tonę, warto kupić na łąki na wiosnę? nie warto. lepiej juz kupic polifoskę za 5000zł zobacz więcej »
robert123farmer
Rsm 32 - 4550 . Spadek o 9 stowek zobacz więcej »
dami8
Dalej brak zwrotu na nawozy... zobacz więcej »

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *