Praca kombajnem na pełnych obrotach
fot. New Holland

Wielu rolników zastanawia się nad zakupem kombajnu, który zrewolucjonizuje pracę w ich gospodarstwie. Wybór nie jest prosty. Aby podjąć właściwą decyzję, należy uwzględnić szereg czynników. Czym wyróżniają się kombajny New Holland?

Choć kombajny pracują tylko kilka dni w roku, ich rola jest kluczowa. Podczas żniw liczy się czas i efektywność, to intensywny okres, w którym nie oszczędza się maszyny. Praca na pełnych obrotach wymaga odpowiedniego sprzętu, który sprawdzi się w każdych warunkach – bez względu na wielkość areału czy pogodę.

Czym warto się kierować przy zakupie kombajnu?

Kompleksowa pomoc przez całą dobę

Gospodarze, rozważając zakup kombajnu, chcą mieć pewność, że maszyna doskonale sprawdzi się w trudnym okresie żniw. Głównym czynnikiem, na który zwracają uwagę, jest wysokowydajna technologia, pozwalająca osiągnąć najwyższą jakość ziarna oraz słomy. Kombajny New Holland wychodzą naprzeciw indywidualnym potrzebom rolników, dopasowując się do wymogów każdego gospodarstwa. Dzięki innowacyjnej koncepcji TwinRotor™ ilość uszkodzonych ziaren jest minimalna.

kombajn new holland

Kombajny New Holland dopasowują się do potrzeb każdego gospodarstwa

Ważnym aspektem, który nie jest bez znaczenia dla gospodarzy, jest sprawny serwis, gwarantujący kompleksową pomoc przez całą dobę. Jak wie każdy rolnik – podczas żniw liczy się każda godzina, wobec czego nie można sobie pozwolić na przestój. Wykwalifikowana kadra New Holland szanuje czas pracy gospodarzy, zapewniając szybkie i skuteczne usługi w dzień i w nocy.

Praca na pełnych obrotach

Kombajn to droga inwestycja na długie lata, w związku z czym istotną cechą maszyny powinna być jej wytrzymałość, pozwalająca na pracę na pełnych obrotach przez co najmniej kilka sezonów. Kombajny New Holland wykonane są z wysokiej jakości materiałów, odpornych na temperaturę oraz czynniki zewnętrzne. Ponadto inteligentna i intuicyjna automatyzacja zwiększa oszczędność czasu oraz poprawia wydajność zbiorów.

kabina kombajnu

Panoramiczna szyba zapewnia maksymalną widoczność operatorowi

Prócz tego, liczy się oczywiście komfort i bezpieczeństwo. Fotel, który automatycznie dostosowuje się do masy ciała operatora, klimatyzowane i wyciszone wnętrze kabiny, panoramiczna szyba zapewniająca maksymalną widoczność – wszystko to (i jeszcze więcej!) dostępne jest w najnowszej ofercie kombajnów New Holland. Jest w czym wybierać!

Artykuł zawiera lokowanie produktu i ma charakter promocyjny.

Czy warto kupić używany kombajn?

W tym roku pogoda dopisała i każdy rolnik miał dużo czasu na zebranie plonów. Jednak rok rokowi nierówny. Co gdy pogoda nie rozpieszcza i trzeba czekać na swoją kolej...

2 lipca 2019

Dlaczego warto mieć mobilny zbiornik na paliwo?

Mobilny zbiornik na paliwo to rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej rolników. Dlaczego warto go mieć?

27 czerwca 2019

Zetor Crystal – dane techniczne trwałego ciągnika

Wydajny, potężny i trwały. Seria ciągników Zetor Crystal jest doskonale znana w Polsce i cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników.

19 lipca 2019