Zasypane śniegiem miasto, wieś, pole. Taki obraz świąt Bożego Narodzenia to marzenie większości polskich dzieci...

Zasypane śniegiem miasto, wieś, pole. Taki obraz świąt to marzenie większości polskich dzieci. Kiedy dorastamy, przekonujemy się jednak, że od śniegu ważniejsza jest każda chwila spędzona w gronie bliskich i przyjaciół, że dobre święta to czas pełen dziecięcej radości, czułej miłości i niezakłóconego niczym pokoju!

I właśnie takich, dobrych świąt życzę w imieniu Rady Ekspertów i całej Redakcji ponad 40 tysięcom użytkowników!

Komentarze

  1. Zdrowych rodzinnych i spokojnych dla redakcji i innych czytelników
    Jacek

O rzepaku na Dolnym Śląsku – szkolenie polowe

Plantatorzy rzepaku będą mogli przyjrzeć się warunkom uprawy tej rośliny w warunkach Dolnego Śląska. Najlepszą ku temu okazją będzie spotkanie na polu.

21 maja 2017

Kleszcze: zagrożenie dla rolnika

Zawód rolnika wiąże się z wysokim ryzykiem kontaktu z kleszczami. Szacuje się, że ok. 15% osobników jest nosicielami groźnych chorób, takich jak borelioza.

17 maja 2017

Zielone Pola 2017 z Osadkowskim

Już za kilka dni rozpocznie się tegoroczna edycja Zielonych Pól. Program spotkań jest bardzo atrakcyjny. Gdzie będzie można się spotkać?

25 maja 2017

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij