Wiosenna regulacja wzrostu rzepaku i ochrona w jednym [INFOGRAFIKA]

Wiosenna regulacja wzrostu rzepaku ma za zadanie zapewnić wysoki plon nasion rzepaku ozimego. Dowiedz się na jaki produkt postawić, aby uzyskać najlepsze efekty! 

Oprócz wiosennej regulacji wzrostu rzepaku należy zapewnić mu doskonałą ochronę fungicydową. Choroby jakie zagrażają roślinom, w tym czasie mogą przyczyniać się do spadku plonu i jego jakości. Dlatego należy postawić na sprawdzony produkt, który oprócz regulacji wzrostu zapewni także ochronę przed chorobami!

Więcej w infografice: 

wiosenna regulacja wzrostu rzepaku z Toprex 375 SC

fot. Agrofakt.pl

wiosenna regulacja wzrostu rzepaku z Toprex 375 SC

Prezentowane informacje w zakresie środków ochrony roślin zawarte w serwisie www.agrofakt.pl nie zawierają pełnej treści etykiet-instrukcji stosowania. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Artykuł zawiera lokowanie produktu i ma charakter promocyjny.

Zaraza ziemniaka – jak skutecznie ją zwalczać?

Oprócz alternariozy kolejnym problemem rolników jest zaraza ziemniaka. Przeczytaj, jak skutecznie z nią walczyć w każdych warunkach!

17 czerwca 2019

Glifosat zakazany w pierwszym kraju UE [AKTUALNOŚCI]

Austriacki parlament uznał całkowite usunięcie tej "trucizny" ze środowiska za swój obowiązek.

5 lipca 2019

Środki ochrony roślin zawierające desmedifam zakazane [AKTUALNOŚCI]

Sprawdź, dlaczego Komisja Europejska cofnęła zezwolenie na ten herbicyd.

3 lipca 2019