Jak kupić bilet na Agro Show 2023?

Sprawdźmy, kiedy się odbędzie największa plenerowa wystawa maszyn rolniczych w Europie i jak kupić bilet na Agro Show 2023.

Już wkrótce branża rolnicza przybędzie tłumnie do Bednar na Międzynarodową Wystawę Rolniczą Agro Show. Dowiedz się jak kupić bilet na Agro Show 2023 aby wygodnie uczestniczyć w tym mechanizacyjnym święcie rolników.

Kiedy jest Agro Show 2023?

Jak co roku, we wrześniu, w okolicach Poznania Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych organizuje największą plenerową wystawę mechanizacyjną w Europie. Plac wystawienniczy w Bednarach otwiera się na rzeszę wystawców i zwiedzających.

Już niedługo społeczność zainteresowana mechanizacyjną stroną rolnictwa ponownie spotka się w Bednarach na Międzynarodowej Wystawie Rolniczej. Mianowicie Agro Show 2023 odbędzie się 22–24 września br.

Komu dedykowana jest największa na kontynencie wystawa mechanizacji rolnictwa?

To cykliczne, tradycyjne spotkanie w kalendarzu imprez rolniczych skupia corocznie kilkuset wystawców oraz dziesiątki tysięcy rolników.

Jacy wystawcy będą w Bednarach?

Na Agro Show 2023 zaprezentują się przede wszystkim firmy oferujące

  • maszyny i urządzenia do produkcji rolnej — roślinnej i zwierzęcej.

Ale swoje przedstawicielstwa wysyłają na Bednary także inne firmy oferujące środki produkcji. Będzie więc można się zapoznać z najnowszymi trendami donośnie do

  • wyposażenia gospodarstw, części zamiennych i podzespołów.

Będą także:

  • producenci pasz, nawozów, środków ochrony roślin, materiału siewnego.

Nie zabraknie także:

  • firm świadczących usługi dla rolnictwa, banków i instytucji finansowych działających w branży rolnej.

Generalnie na tegorocznej wystawie zaprezentują się firmy z Polski, Austrii, Belgii, Czech, Danii, Francji, Holandii, Irlandii, Niemiec, Turcji, Ukrainy, Włoch.

Co dla zwiedzających Agro Show?

Wystaw czynna będzie dla zwiedzających od piątku do niedzieli (22–24 września) w godzinach 9–17.

Dla właścicieli i pracujących w gospodarstwach rolnych to wielka okazja, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z ofertami firm maszynowych. Szczególnie że w wyborze najlepszej oferty pomocne są liczne prezentacje i pokazy maszyn w akcji. W ten sposób łatwo porównać i wybrać najlepszą opcję dla swojego gospodarstwa.
Plenerowe demonstracje odbędą się podczas tegorocznej wystawy w dwóch blokach:

  • pokaz rolnictwa precyzyjnego;
  • pokaz pojazdów autonomicznych.

Poza tym

  • 22 września odbędzie się finał kolejnej edycji konkursu Młody Mechanik na Medal. Będą to równocześnie eliminacje do udziału w międzynarodowym konkursie WorldSkills.
  • 23 września o miano najlepszego mechanika maszyn rolniczych walczyć będą finaliści konkursu Mechanik na Medal.

Agro Show 2023 będzie miał także walor edukacyjny. Ściśle mówiąc, każdego dnia będzie można wziąć udział w seminariach i wykładach

Osoby przybywające do Bednar własnymi samochodami, mogą skorzystać z bezpłatnych parkingów znajdujących się w niedalekiej odległości od placu wystawienniczego.
Warto zaopatrzyć się w dobre obuwie, niezbędne do przemierzania pokaźnego obszaru wystawy, celem dotarcia do wszystkich jej atrakcji.

Jak kupić bilet na Agro Show?

Najłatwiej i najwygodniej kupić bilet na wystawę przez internet. Warto to zrobić wcześniej, niż w dniu imprezy. Przy czym będą one dostępne na platformie ebilet.pl.

Wcześniejszy zakup biletów przez internet pozwoli uniknąć kolejek przed wejściem na wystawę. Poza tym bilety na Agro Show 2023 kupione online będą tańsze — zachęca organizator.

Oczywiście można będzie kupić bilet stacjonarnie, bezpośrednio przed wejściem na wystawę. Jednak przy takim wyborze, należy się uzbroić w cierpliwość przy oczekiwaniu w kolejce.

Jak co roku organizator przygotował program dofinansowania przyjazdów grupowych. Informacje na ten temat znajdą się na stronie internetowej wystawy.

Czy artykuł był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, by zagłosować

Ocena 5 / 5. Liczba głosów 1

Na razie brak głosów. Możesz być pierwszy!

Jak zmodernizować opryskiwacz?Zobacz Stary opryskiwacz z GPS

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *