Notowania

Jęczmień browarniany 647.97 zł -3.86
Pszenica konsumpcyjna 672.51 zł 7.00
Jęczmień paszowy 606.95 zł 10.64
Rzepak 1874 zł 3.02
Jęczmień konsumpcyjny 556.3 zł 1.89
Kukurydza paszowa 624.11 zł -10.59
Mleko 129.99 zł 15.44
Owies konsumpcyjny 534.75 zł -7.16
Owies paszowy 541.11 zł -24.00
Pszenica paszowa 686.28 zł 16.43
Pszenżyto 710 zł -0.28
Pszenżyto paszowe 601.48 zł 4.73
Żyto konsumpcyjne 541.35 zł 1.84
Żyto paszowe 555.39 zł 1.72

Uprawa rzepaku w RSP Sułków: tradycja i nowoczesność

RSP Sułków to spółdzielnia z niemal 40-letnią tradycją. Zobacz, jak uprawia się tu rzepak i na jakie insektycydy stawiają rolnicy!

8829

Głownia źdźbłowa żyta: rośliny o połowę mniejsze!

Głownia źdźbłowa żyta rzadko występuje w Polsce. Jeśli już się pojawi, może spowodować spore szkody.

Włókno w żywieniu loch: jak je dostarczyć i po co?

Celem odchowu loch jest uzyskanie od nich jak największej liczby prosiąt. Jednak aby było to możliwe, konieczne jest odpowiednie żywienie.



Wideo

19 stycznia 2017

Drzewa szybko rosnące, czyli czy można zarabiać 20 tys. zł rocznie z 1 ha?

Zysk i zakontraktowanie, czyli pewne pieniądze z plantacji drzew tlenowych Oxytree! Zainwestuj w drzewa szybko rosnące!

Zobacz