Już jutro dni pola Demo Farm firmy Adama!

W dniu 25.05.2017 r., w czwartek o godz. 10 rozpoczną się najbliższe dni pola – spotkanie polowe organizowane przez firmę Adama Polska. Tradycyjnie na Dolnym Śląsku spotkanie to odbędzie się w Mojęcicach koło Wołowa na terenie Gospodarstwa Rol- Pol Mojęcice.

Początek warsztatów polowych w ramach dni pola rozpocznie się od wspólnej lustracji poletek doświadczalnych przez uczestników spotkania. Lustracji przewodzić będzie Jakub Nowakowski, przedstawiciel terenowy z firmy Adama Polska oraz Wojciech Karpiak doradca z Intermagu – firmy współtowarzyszącej temu wydarzeniu.

Jakie technologie można wdrożyć na swoje gospodarstwa

Dni pola Demo Farm Adama to przede wszystkim okazja do zapoznania się z kartami technologicznymi pola, z uwzględnieniem terminów siewu, dawek nawozów mineralnych, zastosowanych środków ochrony roślin i nawozów dolistnych. Informacje te pozwalają zapoznać się z różnymi rozwiązaniami agrotechnicznymi, które można porównać do technologii stosowanych we własnych gospodarstwach.

Dni pola: nie zabraknie panelu dyskusyjnego

W Mojęcicach jak zawsze przewidziany jest na koniec spotkania panel dyskusyjny przy kawie. To dobra okazja na wymienienie się swoimi doświadczeniami i zadawania pytań, również tych trudnych. Zakończenie spotkania odbędzie się w urokliwej scenerii Pałacu w Mojęcicach.

 

Czy artykuł był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, by zagłosować

Ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Na razie brak głosów. Możesz być pierwszy!

Prezentowane informacje w zakresie środków ochrony roślin zawarte w serwisie www.agrofakt.pl nie zawierają pełnej treści etykiet-instrukcji stosowania. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *