Partner serwisu

eZielone Pola

Osadkowski

We współpracy z partnerem portalu – firmą Osadkowski, zapraszamy na pierwsze w Polsce dni polowe online – eZielone Pola. Nasza rzeczywistość zmieniła się, więc także formuła tradycyjnie organizowanych spotkań polowych Zielone Pola musiała ulec zmianie. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej zmianie wydarzenie będzie się cieszyć jeszcze większą popularnością.

eZielone Pola

Spotkania polowe są źródłem nowej wiedzy, którą wykorzystujemy by prowadzić nowoczesne gospodarstwa, by zwiększać efektywność produkcji i lepiej radzić sobie z problemami upraw. Susza, rosnąca presja szkodników, chwastów czy chorób grzybowych, coraz częściej występująca odporność patogenów na substancje czynne – to tylko niektóre z problemów, z którymi nie jest sobie w stanie poradzić pojedyncze gospodarstwo. Podczas dni polowych wymieniamy się wiedzą. W tym roku ta wymiana jest utrudniona. Dlatego redakcja agroFaktu wspólnie z firmą Osadkowski zdecydowała się  przenieść Zielone Pola do Waszych domów.

Fachowa wiedza agrotechniczna

Kilka razy w tygodniu będziecie mieli okazję spotkać się na eZielonych Polach z Marcinem Kaczmarkiem – Kierownikiem Działu Doradztwa i Rozwoju firmy Osadkowski SA. Podczas tych spotkań będziecie mieli okazję zobaczyć lustracje plantacji zbóż i rzepaku w całej Polsce. Zapoznacie się z najnowszymi technologiami ochrony – niekoniecznie chemicznej. eZielone Pola pozwolą na wspólną ocenę kondycję rzepaku i pszenicy. Znajdziemy też sposób na stres suszy, przymrozków, a także na poprawę żyzności gleby. Pomocne okaże się też porównanie odmian. Dowiemy się, czy odmiany hybrydowe rzepaku są naprawdę lepsze niż liniowe. Jak wygląda kondycja odmian obu rodzajów? Porównamy też odmiany pszenicy. Dowiemy się, która z nich ma najsilniejsze źdźbło. Oprócz tego wspólnie odkryjemy sposoby na efektywne nawożenie, zwalczanie chorób i szkodników, których możemy się spodziewać w tym sezonie.

Klikasz i zdobywasz wiedzę

Jak widzicie, jest tego sporo. eZielone Pola to fachowa wiedza dostępna na jeden klik. Wspólnie z partnerem serwisu podzielimy się wszystkimi aktualnymi wskazówkami i najnowszymi poradami. Znajdziecie je w wygodnej formie wideo w tej sekcji. Nie przegap spotkań eZielone Pola!

Prezentacje polowe eZielone Pola – agrotechnika od firmy Osadkowski

Nic nie znaleziono

Przepraszamy, ale strona na której jesteś nie zawiera żadnych przypisanych artykułów. Spróbuj skorzystać z wyszukiwarki.