Agro Show 2017 – moc nowości

Agro Show 2017 – moc nowości

Targi Agro Show 2017 to przede wszystkim okazja do zapoznania się z nowościami na rynku agro. Zobacz, co nasza kamera widziała na tegorocznej edycji.

Agro Show 2017 to była niezwykła okazja do zapoznania się z nowymi propozycjami maszyn rolniczych, dla wielu jest to najważniejsza impreza rolnicza roku. Na tej edycji nie zabrakło nowości, zarówno na tych dużych, jak i mniejszych stoiskach. Odwiedziliśmy z kamerą najciekawsze stoiska – sprawdź, co na nich zobaczyliśmy!

Opryskiwacze, kombajny, ciągniki, maszyny uprawowe i zielonkowe – to i jeszcze więcej widzieliśmy na stoiskach. Nie sposób było zapoznać się z całą paletą nowości zaprezentowanych przez ponad 700 wystawców. Zawitaliśmy na stoiska takich producentów jak John Deere, New Holland czy Kubota. Tam widzieliśmy między innymi nowy opryskiwacz John Deere R4050i z belką z włókna węglowego, potężne ciągniki gąsienicowe New Holland czy nową generację traktorów Kubota MGX oraz M5. Spotkaliśmy również producenta ciągników do jazdy po mokrym terenie czy… syna wynalazcy wału Güttlera! Zapraszamy na wideorelację z tegorocznego Agro Show, które odbywało się w dniach 22 – 25 września, już tradycyjnie w Bednarach koło Poznania.

 

POLAGRA-PREMIERY, czyli nowinki z sektora AGRO tylko w Poznaniu

Targi POLAGRA-PREMIERY już w styczniu 2018! Na fanów maszyn rolniczych czekają światowi i polscy wystawcy. Zobacz, co będzie się działo w Poznaniu!

7 grudnia 2017

Przed nami wystawa maszyn rolniczych na POLAGRA-PREMIERY w Poznaniu

Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY to doskonała okazja do zaczerpnięcia inspiracji przed sezonem. Rolnicy będą mogli przetestować nowy sprzęt.

8 grudnia 2017

ADOB Polska: konferencja „Siła nauki”

Sposób aplikacji mikroelementów kluczem do sukcesu w uprawach. Dowiedz się jakie wnioski wyciągnięto z najnowszych badań.

4 grudnia 2017

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij