AGROTECH 2022 powraca! Lista wystawców i nowości. Sprawdź!

Po przerwie spowodowanej przez pandemię COVID-19 w pełnym wymiarze powracają XXVII Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH 2022. Największe w Polsce targi rolnicze odbędą się w Kielcach w terminie od 18 do 20 marca 2022 r. To wydarzenie to doskonała okazja do zapoznania się z najnowocześniejszym sprzętem rolniczym wyprodukowanym przez krajowych, jak i zagranicznych liderów w branży. 

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń, które można znaleźć w kalendarzu imprez rolniczych. W ciągu dwóch dni producenci mają możliwość obejrzenia pełnej gamy produktów, sprzętu i maszyn wykorzystywanych przy pracy w gospodarstwie. Podczas tegorocznej edycji AGROTECH 2022 zaprezentują się topowe marki które zdobywają największe uznanie wśród rolników.

Rolnicy chętnie przyjeżdżają na targi Agrotech, ponieważ to wydarzenie kompleksowe. Patrzymy na pracę rolników w sposób holistyczny, proponując rozwiązania zarówno dla małych jak i dużych gospodarstw – zaznaczył dr Andrzej Mochoń, Prezes Zarządu Targi Kielce.

AGROTECH 2022 – Nowości od New Holland

Na Targach AGROTECH 2022 pojawią się m.in. ciągniki marki New Holland, które według zapowiedzi mają zająć niemal całą halę wystawienniczą. W tym miejscu rolnicy będą mieli okazję do obejrzenia także nowości. Do najważniejszych z nich należy Polska Premiera nowego ciągnika z logo New Holland model T7.315HD który wyróżnia się przede wszystkim wyjątkową zwrotnością i wszechstronnością.

Oprócz tego, na targach AGROTECH w Kielcach producenci będą mogli przyjrzeć się bliżej ciągnikowi New Holland T4.120F.

AGROTECH Kielce 2022 lista wystawców: Zetor, Case IH, SaMASZ i wiele innych

Na targach AGROTECH 2022 na rolników czekają także inne firmy i światowe koncerny. Takie jak np. Zetor, Case IH, Goweil, SIP, a także koncern AGCO zrzeszający marki takie jak: Valtra, Massey Ferguson, czy Fendt.

Od wielu lat jesteśmy obecni na targach w Kielcach. Uważamy, że to jedne z najważniejszych imprez targowych. Każda szanująca się firma powinna się wystawić na Agrotechu – stwierdził Robert Szewczyk z Zetor Polska.

Podczas Targów AGROTECH 2022 zaprezentują się nie tylko zagraniczni giganci w branży, ale także krajowi producenci maszyn jak np. firma SaMASZ. Polski producent zaprezentuje wówczas maszyny do zbioru zielonek, a mianowicie kosiarki i przetrząsacze, a także maszyny komunalne, czyli ramiona wysięgnikowe i głowice koszące.

Pełna lista wystawców którzy pojawią się na tegorocznych Targach AGROTECH 2022 znajduje się pod podanym linkiem – Lista wystawców

Czytaj również: Prognozy na rynku nawozów. Co dalej z cenami, importem i eksportem?

Źródło: Targi Kielce

Czy artykuł był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, by zagłosować

Ocena 5 / 5. Liczba głosów 5

Na razie brak głosów. Możesz być pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *