Kubota na XXII Międzynarodowych Targach AGROTECH
fot. materiały firmowe

Już 18 marca rozpoczną się XXII Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH Kielce 2016. Będzie na nich obecna również marka Kubota, a co za tym za tym idzie na terenie targów pojawi się wiele pomarańczowych nowości.

Podobnie jak przed rokiem marka Kubota zaprezentuje się na stoisku nr 7 w hali D. Do dyspozycji japońskiego producenta będzie 808 m2 powierzchni wystawienniczej, a na odwiedzających czekać będzie wiele atrakcji i produktów, które nigdy wcześniej nie były pokazywane w Polsce.

baner kubota

Podczas tegorocznych targów w Kielcach będzie miała miejsce polska premiera serii maszyn uprawowych sygnowanych logo Kubota. Będą to m.in. pług zawieszany obracalny Kubota RM2000V/RM2005V, pług zawieszany zagonowy Kubota CM1005, bierna kombinacja uprawowo-siewna TH1300P+MD1300MP oraz rozsiewacz Kubota DSC. Nie zabraknie oczywiście także traktorów z nowej serii M7001 oraz GX-II. Tradycyjnie pokazana zostanie również pełna gama ciągników rolniczych, sadowniczych, maszyn komunlanych oraz zielonkowych japońskiego producenta.

4

Komentarze

  1. Ciekawe ile taki pług obracany 5-skibowy?

    1. Sprzęt ma dopiero swoją premierę i nie ma go jeszcze w sprzedaży, więc cena jest nieznana. Po targach będzie więcej informacji na jego temat.

Zetor. Czeska nowoczesność i polska historia

Legendarna marka ciągników jest jak rodzina.

13 maja 2019

Zetor. Nowy ciągnik w dobrej cenie

Chcesz kupić nowy ciągnik? Postaw na Zetora!

20 maja 2019

Zetor dla każdego. Ciągnik poza konkurencją

Niezawodność tych ciągników jest legendarna, a cena – niezwykle dostępna.

24 maja 2019