Zmiany w terminach targów rolniczych z powodu koronawirusa!

Koronawirus krzyżuje plany nie tylko rolnikom, a także organizatorom imprez rolniczych. Zmiany w terminach targów rolniczych ogłosili organizatorzy Zielonego AGRO SHOW i OPOLAGRA. Planowo, ma natomiast odbyć się AGRO SHOW w Bednarach.

Zmiany w terminach targów rolniczych – Zielone AGRO SHOW 2020 odwołane

Organizator imprezy, czyli Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych informuje na swojej stronie, że zarząd postanowił odwołać wystawę. Przypomnijmy, miała ona odbyć się w dniach 23-24 maja br. w Ułężu, w powiecie ryckim. Równocześnie organizatorzy wydarzenia zapraszają wszystkich wystawców i zwiedzających na wrześniową wystawę AGRO SHOW 2020, która odbędzie się w dniach 17-20 września br. w Bednarach.

Zmiany w terminach targów rolniczych – OPOLAGRA 2020 przeniesiona na wrzesień

Odwołanie wystawy Zielone AGRO SHOW to nie jedyna zmiana w terminach targów rolniczych. Kolejną z nich jest wystawa OPOLAGRA 2020, którą przeniesiono na 4-6 września br. Wystawa ma odbyć się jak zawsze na terenie lotniska w Kamieniu Śląskim k. Opola. Informację na ten temat można znaleźć pod tym linkiem. Szczegółowy program imprezy jeszcze nie jest znany, mimo to, można się spodziewać, że w trakcie tego wydarzenia nie zabraknie licznych pokazów maszyn rolniczych i prelekcji.

Targi AGROTECH i LAS – EXPO przeniesiono na czerwiec

Zmiana w terminach targów rolniczych dotyczyła również wystawy AGROTECH w Kielcach, która miała pierwotnie odbyć się w dniach 13-15 marca br. Jednak, ze względu na pogarszającą się sytuację epidemiologiczną została ona przeniesiona na inny termin, o czym pisaliśmy w naszym artykule.
Jak można przeczytać na stronie organizatorów Targi AGROTECH i LAS – EXPO odbędą się od 19 do 21 czerwca br. Na chwilę obecną swój udział potwierdziło 700 firm, a pod ekspozycję przygotowano 65 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni. Targi Kielce zapewniają, że edycja targów w nowym terminie będzie równie atrakcyjna.

AGRO SHOW 2020 ma odbyć się w ustalonym terminie

Zmiany w terminach targów rolniczych nie dotyczą AGRO SHOW 2020, które ma odbyć się w dniach 17-20 września br. Miejscem imprezy jest miejscowość Bednary, znajdująca się między Poznaniem, a Gnieznem.

Lista zaplanowanych imprez rolniczych jest długa, dlatego miejmy nadzieję, że koronawirus odpuści, aby te wydarzenia mogły odbyć się bez przeszkód.  

Czy artykuł był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, by zagłosować

Ocena 5 / 5. Liczba głosów 5

Na razie brak głosów. Możesz być pierwszy!

Prosimy wypełnij ankietęZobacz tylko 1 minuta

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *