Drifterzy w akcji!

Drifterzy w akcji!

Drifting, czyli jazda w kontrolowanym ślizgu to wspaniałe widowisko! Sprawdź, co o swojej pasji opowiada nam miłośniczka tego sportu.

Potrafią przejechać kilometry samochodem wprowadzonym w poślizg. Doskonale panują nad autem, świetnie koordynują pracę gazu i kierownicy. Są odważni, żądni wrażeń i nie boją się nowych wyzwań. Kim są drifterzy i dlaczego tak kochają drifting?

Drifting jest obecnie bardzo popularny. Ten widowiskowy sport przyciąga wielu młodych ludzi. Drifterzy to miłośnicy motoryzacji, szybkiej jazdy i wielkich emocji – uważa Lena z Mazowsza, drifterka.

drifterzy

fot. Pixabay

Lena, drifterka z Mazowsza szlifuje swoje umiejętności pod okiem trenerów. Drifterzy często korzystają z pomocy profesjonalistów.

Drifterzy, to brzmi nieźle

Lena swoją przygodę z driftingiem rozpoczęła kilka lat temu. Jak wspomina, chciała zaimponować koledze. Znajomość nie trwała zbyt długo, a pasja do szybkiej jazdy pozostała.

Zaczęło się od tego, że to kolega uczył mnie driftować , mieliśmy razem co robić, było o czym rozmawiać. Szybko okazało się, że złapałam tego bakcyla i jestem w tym sporcie dobra. Chyba niewiele dziewczyn może to o sobie powiedzieć? Drifterka, to brzmi nieźle – twierdzi Lena.

Drifting czyli prawdziwa pasja

Umiejętności szybkiej jazdy, panowania nad autem w trakcie ślizgu imponują innym. Lena z Mazowsza, drifterka

Dla Leny drifting to przede wszystkim wielka przygoda. – To sport, który dużo daje. Emocji, adrenaliny, takiego jak ja to mówię: prawdziwego kopa! Ale drifting też sporo wymaga. Trzeba dużo ćwiczyć – najlepiej pod okiem kogoś, kto się na tym zna. Drifting może być niebezpieczny, więc trzeba pamiętać, że na drogach publicznych nie wolno tego robić! Ja swoje umiejętności trenuję pod okiem profesjonalistów. Zbieram teraz pieniądze na nowe auto do driftingu, bo moja stara Beemka już się zużyła – opowiada.

Drifterzy cieszą się wśród rówieśników dużym uznaniem. Nic dziwnego, „sztuka latania bokiem” nie jest przecież łatwa. Wymaga nie tylko wielu godzin nauki, ale również dużej odwagi. – Drifting jest bardzo widowiskowy. Tam gdzie mieszkam, na drifterów patrzy się z podziwem. Umiejętności szybkiej jazdy, panowania nad autem w trakcie ślizgu imponują innym. Szczególnie mężczyźni są nieraz wprawieni w zakłopotanie, gdy widzą jak dziewczyny takie jak ja driftują – śmieje się.

Jakie są ceny owoców?

Jakich cen owoców można spodziewać się na rynku w najbliższym czasie? Czy wzrost cen owoców utrzyma się w kolejnych miesiącach 2018 r.?

17 kwietnia 2018

Jakie będą ceny zbóż w najbliższym czasie? – prognoza

Jakich cen zbóż można spodziewać się w kraju i na świecie? Jakie są prognozy?

20 kwietnia 2018

Konieczność ubezpieczenia pracowników sezonowych już za 2 tygodnie?

Przepisy wejdą w życie późno, ale… mają ułatwić zatrudnianie pracowników sezonowych i zmniejszyć koszty. Jakie będą zmiany?

17 kwietnia 2018