Jak wspomagać rośliny na wiosnę – czat z ekspertem

Jak wspomagać rośliny na wiosnę – czat z ekspertem

Jeśli Twoje rośliny potrzebują dodatkowego wsparcia, warto skonsultować się z ekspertem. Tym razem nie musisz wychodzić z domu!

W niektórych regionach Polski jeszcze całkiem niedawno na polach widzieliśmy śnieg. Po takich pogodowych rewelacjach rośliny będą potrzebowały dodatkowego wsparcia.

Jeśli masz wątpliwości, jak to zrobić poprawnie, możesz skosultować się z ekspertem. Tym razem nie musisz nawet wychodzić z domu!

Zapraszamy na czat z ekspertem INTERMAG na temat wspomagania roślin wiosną. Podczas rozmowy poruszane będą zagadnienia z obszaru stosowania nawozów dolistnych i biostymulatorów wiosną w różnych uprawach. Ekspert wskaże też możliwości przyspieszenia regeneracji ozimin po niedawnych przymrozkach.

Na koniec odbędzie się QUIZ z nagrodami.

Spotkajmy się przed komputerem: 12. kwietnia o godzinie 20:00!

Link do spotkania: https://agrofoto.clickmeeting.com/jak-wspomagac-rosliny-na-wiosne

Aktualności rolnicze – 23.04.2018 r.

Dziś m.in. o cenach produktów rolnych, a także o coraz wyższych cenach ziemi w Polsce!

23 kwietnia 2018

ARiMR szkoli rolników z wypełniania e-wniosków

Kolejni rolnicy napotykają problemy podczas wypełniania e-wniosku. Z pomocą przychodzą pracownicy ARiMR. Jaki jest program ich szkolenia?

11 kwietnia 2018

Aktualności rolnicze – 19.04.2018 r.

Dziś m.in o tym, które miejsce zajmuje Polska pod względem areału ekologicznego na świecie i o tym, ile wynoszą złe długi rolników.

19 kwietnia 2018

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij