Lider na polskim rynku kombajnów [WYWIAD]

Zakup kombajnu to strategiczna decyzja dla gospodarstwa, dlatego wymaga ona gruntownego przemyślenia. Czas po żniwach to najlepszy moment na takie rozważania. O tym, co marka New Holland ma do zaoferowania polskiemu rolnikowi, już w pierwszym odcinku rozmów z Łukaszem Chęcińskim – menadżerem marketingu New Holland Polska.

Marka New Holland jest liderem sprzedaży ciągników rolniczych w Polsce od 10 lat. Natomiast jak przedstawia się sytuacja w przypadku kombajnów?

Posłuchaj rozmowy!

Jak wygląda obsługa posprzedażowa w serwisach New Holland

Na co może liczyć rolnik kupując maszynę firmy New Holland? Na pewno na świetną obsługę, ponieważ punktów serwisowych wystarczy dla każdego. Na mapie Polski mieści się ich ponad 50! Co więcej, oferta dostosowana jest do potrzeb klienta. Zakup kombajnu może być wsparty finansowaniem fabrycznym.

Jesteśmy bardzo blisko klienta poprzez naszą autoryzowaną sieć dilerską składającą się z ponad 50 punktów na terenie całej Polski, jesteśmy w stanie obsłużyć każdego klienta. Nasi wykwalifikowani pracownicy punktów dilerskich służą pomocą każdemu potencjalnemu klientowi szyjąc ofertę, można powiedzieć, na miarę. Mam na myśli tutaj oczywiście konfigurację samej maszyny, ale też często dodatkowych pakietów serwisowych, przeglądów, czy chociażby finansowania fabrycznego, gdzie klient czasami decyduje się na taką formę właśnie zakupu – mówi Łukasz Chęciński.

Jakie są korzyści z zakupu kombajnu New Holland?

Konkurencja na rynku jest duża, więc nie bez powodu firma New Holland utrzymuje się w czołówce na rynku kombajnów. Wydajność, niezawodność i systemy wspierające pracę operatora to tylko kilka zalet, które wyróżniają te kombajny. Jakie są 3 kluczowe argumenty, dlaczego rolnik powinien wybrać kombajn New Holland?

Wszelkie systemy, które wspierają pracę operatora mające za zadanie oczywiście zwiększyć plony, zmniejszyć zużycie paliwa. Wykwalifikowana kadra, która służy swoją pomocą podczas żniw, czasami nawet 24 godziny na dobę i najważniejsze, to części eksploatacyjne w przystępnej cenie, dostępne praktycznie od ręki – mówi Łukasz Chęciński.

Chcesz otrzymać indywidualną ofertę na zakup kombajnu? Wejdź na tę stronę.

Czy artykuł był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, by zagłosować

Ocena 4.3 / 5. Liczba głosów 11

Na razie brak głosów. Możesz być pierwszy!

Artykuł zawiera lokowanie produktu i ma charakter promocyjny.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *