Nowoczesne technologie na Agro Show

Nowoczesne technologie na Agro Show

Najmniejszą grupą wystawców na Agro Show będą firmy reprezentujące branżę nowych technologii w rolnictwie. Zobacz, gdzie warto zajrzeć!

Na tegorocznych targach Agro Show w Bednarach wystawiać się będzie blisko sześciuset wystawców, wśród nich zdecydowana większość to producenci i dystrybutorzy maszyn rolniczych. Najmniej liczną grupę stanowią firmy z branży rolnictwa precyzyjnego i informatyzacji rolnictwa. Przedstawicieli tej branży będzie tylko pięcioro, w tym VitalFields.
VitalFields to system do zarządzania gospodarstwem za pośrednictwem komputera oraz smartfona. Ułatwia on prowadzenie dokumentacji potrzebnej o ubieganie się o dopłaty bezpośrednie, ponadto posiada szereg przydatnych funkcji, takich jak kalkulator nawozowy który przelicza masę nawozową na czysty składnik dostarczony roślinie. Co ważne, system jest całkowicie darmowy dla małych gospodarstw, niezależnie od tego jak długo się go używa.

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna VitalFields pozwala na wprowadzanie danych prosto z pola © agrofakt.pl

Nowe technologie na targach

Na stoisku odwiedzający będą mogli zasięgnąć informacji na temat systemu, ale także otrzymać pomoc w założeniu konta czy uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania. Stoisko VitalFields znajdzie się niedaleko ringu na którym wystawcy będą prezentować maszyny rolnicze.
targi Agro Show to przede wszystkim okazja do spotkania z użytkownikami systemu, tam możemy zebrać opinie od obecnych użytkowników oraz porozmawiać o funkcjach, które warto wprowadzić. Zależy nam na tym, żeby system był maksymalnie funkcjonalny, zarówno dla małych, jak i dużych gospodarstw. Dlatego tworzymy go wspólnie z rolnikami – mówi Paulina Wiśniewska, przedstawiciel VitalFields w Polsce.

Gdzie szukać stoiska?

Targi Agro Show w Bednarach będą trwały między 22 a 25 września. Stoisko VitalFields znajdzie się przy drodze dla zwiedzających nr 4 na stoisku 432 w sektorze D. VitalFields jako jedna z niewielu marek na największych targach rolniczych w kraju będzie reprezentować dział rolnictwa precyzyjnego i informatyzacji rolnictwa. Na prawie sześciuset wystawców, tylko pięć firm będzie reprezentować tę branżę.

Agrotech 2018 wystartował!

Na miejscu czołowi producenci z branży prezentują nowości i promocje dla odwiedzających. Nie brakuje też innych atrakcji!

16 marca 2018

Wymarznięcie plantacji – na co zwrócić uwagę?

Duże mrozy i brak okrywy śnieżnej w niektórych regionach Polski mógł poczynić spore szkody na plantacjach. Po czym poznać, że rzepaki i zboża wymarzły?

7 marca 2018

GMO w Polsce na hamulcu

Czy nowe przepisy dotyczące GMO w Polsce, sprawią, że uprawa roślin transgenicznych będzie niemożliwa, czy wprost przeciwnie - jak twierdzą

13 marca 2018

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij