Seminarium o ekologicznej produkcji mleka

Seminarium o ekologicznej produkcji mleka

Radomski oddział CDR w Brwinowie organizuje seminarium o stanie zdrowotnym bydła mlecznego w gospodarstwach ekologicznych.

Radomski oddział Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie organizuje seminarium na temat: stan zdrowotny bydła mlecznego w gospodarstwach ekologicznych w świetle najnowszych badań.

Seminarium odbędzie się 15 marca 2016 r. w Radomiu, przy ul. Chorzowskiej 16/18.

Spotkanie przeznaczone jest przede wszystkim dla doradców rolniczych zajmujących się tematyką bydła mlecznego, weterynarzy i przedstawicieli instytutów badawczych informują organizatorzy. Chcemy podyskutować o wyzwaniach i przeszkodach dla ekologicznego chowu bydła mlecznego w Polsce.

Szczegółowe informacje o przygotowywanym seminarium można uzyskać pod numerem telefonu 48 365 49 70 lub wysyłając e-mail na adres j.fila@cdr.gov.pl.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc o przyjęciu na seminarium decyduje kolejność zgłoszeń.

Problemy z wypróżnianiem u cieląt: co oznaczają i jak je wyeliminować?

Jednymi z najgroźniejszych i najczęściej spotykanych problemów w odchowie cieląt są biegunki i zaparcia. Jak sobie z nimi radzić?

12 marca 2018

Padły dzik – co zrobić, jak się na niego natkniesz?

Padły dzik jest bardzo dużym zagrożeniem. Dlatego tak ważne jest, aby odpowiednio się zachować, kiedy się na niego natkniemy.

6 marca 2018

Konferencje Blattin dla producentów bydła dobiegły końca

Chcesz wiedzieć, dlaczego od żywienia zależy prawidłowy rozród krów oraz jak żywić cielęta, aby w przyszłości były wysokowydajnymi krowami mlecznymi?

7 marca 2018

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij