Spotkanie online „Program wyższych plonów”. Duża dawka wiedzy i nagrody

Rozwiązanie problemu kiły kapusty w rzepaku, zdobycie dodatkowej wiedzy na temat tej choroby, a także możliwość wygrania atrakcyjnych nagród. To wszystko czeka na rolników już 2 czerwca. Tego dnia odbędzie się spotkanie online ,,Program wyższych plonów” organizowane przez Limagrain. Parterem medialnym tego wydarzenia jest portal agroFakt.pl.

Głównym tematem zbliżającego się spotkania online będzie odpowiedź na pytanie: jak osiągnąć wysokie plony rzepaku na stanowiskach dotkniętych kiłą kapusty? Oprócz tego, rolnicy dowiedzą się więcej na temat ochrony plantacji, a także poznają odmiany o wysokiej zdrowotności gwarantujące stabilny plon.

Spotkanie online „Program wyższych plonów” na żywo

Spotkanie online z cyklu ,,Program wyższych plonów” rozpocznie się już 2 czerwca 2021 r. o godz. 20. Rolnicy, którzy chcą wziąć udział w tym wydarzeniu mogą już teraz zarejestrować się wypełniając krótki formularz znajdujący się pod podanym linkiem – Program wyższych plonów – rejestracja.

Co warto podkreślić, spotkanie transmitowane będzie na żywo prosto z plenerowego studia Limagrain. Rolnicy więc mogą dołączyć do niego z dowolnego miejsca. Wydarzenie będzie dostępne dla zarejestrowanych rolników na specjalnej, zamkniętej platformie.

Wydarzenie „Program wyższych plonów” – innowacyjna formuła i nagrody – Dowiedz się więcej!

Udział w wydarzeniu niesie za sobą wiele korzyści, a mianowicie rolnicy będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe doświadczenia w zakresie uprawy rzepaku na stanowiskach z kiłą kapusty. Spotkanie online ,,Program wyższych plonów” to dla rolników nie tylko szansa na zdobycie dużej dawki wiedzy, ale także szansa na atrakcyjne nagrody.

Konkurs i wyjątkowe nagrody dla rolników

Prowadzący spotkanie Szczepan Szłapka zdradzając szczegóły konkursu i nagród które czekają na rolników powiedział:

,,Podczas trwania programu będą Państwo mieli wyjątkową okazję, aby wygrać najlepszy materiał siewny Limagrain. Co trzeba zrobić, aby wygrać? Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań, które pojawią się podczas trwania naszej audycji.”

Rolnicy będą mieli okazję wygrać 10 worków nasion rzepaku LG Scorpion.

Partnerem medialnym wydarzenia jest portal agroFakt.pl.

Czytaj również: Wydarzenie „Program wyższych plonów” – innowacyjna formuła i nagrody

Czy artykuł był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, by zagłosować

Ocena 4.6 / 5. Liczba głosów 10

Na razie brak głosów. Możesz być pierwszy!

SU Tarroca to 115% wzorcaKup teraz Postaw na wczesność

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *