Targi Agrotech: przygotowania w pełni!

Kieleckie targi Agrotech zbliżają się wielkimi krokami. Jest to jedna z najważniejszych imprez rolniczych w kraju. Rolnicy odwiedzają targi, by przyjrzeć się bogatej ofercie maszyn i urządzeń, zapoznać się z nowościami rynkowymi oraz zdobyć cenne kontakty. Dla wystawców również mają one duże znaczenie.

– Agrotech kielecki to obok wrześniowego Agroshow największa wystawa rolnicza w Polsce. Z tego powodu powinniśmy, a nawet musimy się wystawić i spotkać z naszymi klientami, fanami i sympatykami. Zawsze staramy się na Agrotechu przedstawić jakąś nowość. W tym roku będzie to nowy Major HS, którego zgłosiliśmy do Medalu Agrotech 2017. Mamy nadzieję, że ten zmodernizowany ciągnik spodoba się klientom podobnie jak poprzedni Major, który również miał swoją premierę na Agrotechu, w 2013 r.  mówi Robert Szewczyk, Menedżer Marketingu firmy Zetor Polska.

Zawsze staramy się na Agrotechu przedstawić jakąś nowość. W tym roku będzie to nowy Major HS, którego zgłosiliśmy do Medalu Agrotech 2017.

Robert Szewczyk, Menedżer Marketingu firmy Zetor Polska

Agrotech to bardzo wymagająca i wyczerpująca wystawa, pochłaniająca wiele czasu i energii ze strony wystawców. W przypadku firmy Zetor na stoisku prezentowane są przede wszystkim ciągniki  ich wprowadzenie do hali wystawowej i rozstawienie na stoisku nie stwarza problemów. Jednak samo ustawienie ekspozycji to nie wszystko:

– Przygotowania do targów rozpoczynamy zawsze już w styczniu – trzeba zamówić powierzchnię wystawową, następnie wybrać rodzaj zabudowy stoiska i wykonawcę całości. Sprzęt z wyżej wymienionych względów przywozimy dopiero dzień przed targami, czyli w czwartek. Ekipa ustawia ciągniki, czyści je i od piątku jesteśmy gotowi do wystawy. Podobnie zakończenie targów, koledzy „likwidatorzy” przyjeżdżają w niedzielę i w poniedziałek wyjeżdża sprzęt. Zawsze we wtorek nie ma po nas już śladu  dodaje Robert Szewczyk.

targi agrotech

Wybierasz się w tym roku na targi Agrotech?

   
Pokaż wyniki

Czy artykuł był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, by zagłosować

Ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Na razie brak głosów. Możesz być pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *