Targi OpenFarm: fotorelacja z wystawy

Dobiega końca pierwsza edycja targów OpenFarm w Sierakowie k. Przasnysza. Impreza została dobrze przyjęta zarówno przez wystawców, jak i zwiedzających, a dobra pogoda przyczyniła się do dużej frekwencji. Jednak tym, co w głównej mierze przyciągnęło rolników, był bogaty program wystawy.

Ekspozycję targów OpenFarm, odbywającą się w dniach 20-21 maja 2017 r., stanowił sprzęt rolniczy różnych producentów, dostosowany do potrzeb lokalnego rynku. Można było tam zobaczyć maszyny zielonkowe, uprawowe, kombajny, ciągniki, ładowarki, czy tez urządzenia do przygotowywania pasz. Tuż obok wystawy wydzielone zostało pole testowe, na który odbyła się prezentacja oraz pokaz maszyn zielonkowych. W tym miejscu rolnicy mogli także samodzielnie wypróbować możliwości prezentowanego sprzętu. Ciekawostką była prezentacja pracy maszyny do zwijania balotów z materiałów sypkich. Ekspozycję uatrakcyjniały zabytkowe ciągniki. Dużą atrakcję stanowił rozruch słynnego modelu Ursusa C-45 za pomocą koła kierownicy.

Więcej na temat targów OpenFarm już wkrótce na naszym portalu. Już teraz zapraszamy do galerii obrazującej ciekawsze elementy wystawy.

Czy artykuł był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, by zagłosować

Ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Na razie brak głosów. Możesz być pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *