Case IH: Dwayne Jackson wyróżniony

Nowa seria ciągników Optum CVX marki Case IH otrzymała tytuł „Maszyny Roku 2016” w kategorii L na targach Agritechnica w Hanowerze w listopadzie tego roku, zaś niedawno główny projektant tej serii – Dwayne Jackson – znalazł się na liście „40 Under 40” tworzonej przez prestiżowy magazyn Crain’s Chicago Business.

Lista „40 Under 40” jest ogłaszana rokrocznie od 1989 r. Od tej pory znalazło się na niej niemal 1000 dobrze zapowiadających się mieszkańców Chicago, a wśród nich takie osobistości jak Barack Obama czy Oprah Winfrey. W tym roku do grona laureatów dołączył Dwayne Jackson, którego jury wyróżniło za zawodowe osiągnięcia oraz skuteczne kierowanie strategicznym zespołem projektowym.

Demonstrowane przez niego pionierskie podejście do projektowania jest cechą wielu z naszych młodych projektantów i stanowi wartość wyróżniającą nasze produkty spośród maszyn dostarczanych przez konkurencję. Reakcje, z jakimi spotkała się nasza seria ciągników podczas targów Agritechnica, pokazały, że praca Dwayne’a Jacksona i jego zespołu zrobiła wrażenie nie tylko na jury magazynu Crain’s, ale także na naszych klientach w Europie – mówi Andreas Klauser, Brand President Case IH.

Kup min. 3 j.s. RGT JakuzziKup teraz a czwartą dostaniesz za 1 zł netto!

Majówka na wsi. Jakie ciągniki odstawimy na bok?

Dowiedz się, jakie traktory będą miały wolne w miejscowościach przywodzących na myśl majówkowe lenistwo.

2 maja 2019

Drużyna pierścieni… tłokowych. Koszmar mechanika

Jedną z najtrudniejszych czynności w czasie remontu silnika jest odpowiedni montaż pierścieni tłokowych. Sprawdź, jak to zrobić!

12 czerwca 2019

Zetor Crystal – dane techniczne trwałego ciągnika

Wydajny, potężny i trwały. Seria ciągników Zetor Crystal jest doskonale znana w Polsce i cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników.

19 lipca 2019