FruitPro 2016: kolejna edycja już 12–13 stycznia

FruitPro 2016: kolejna edycja już 12–13 stycznia

Rozmowy na temat sadownictwa, innowacji w tej branży oraz liczne konferencje. Sprawdź, co jeszcze spotka Cię podczas FruitPro 2016!

W dniach 12–13 stycznia 2016 r. w warszawskim Centrum EXPO odbędzie się XII edycja Międzynarodowych Targów Agrotechniki Sadowniczej FruitPro 2016.

Zgodnie z kilkuletnią już tradycją na organizowanych przez BASF targach swoją ofertę prezentować będą producenci i dystrybutorzy środków ochrony, nawozów oraz maszyn, urządzeń i innych produktów przydatnych w sadownictwie. Nie zabraknie również producentów materiału szkółkarskiego, drzewek i krzewów owocowych dla sadowników i producentów owoców jagodowych.

Wstęp na Targi i Konferencję towarzyszącą MTAS FruitPRO 2016 jest bezpłatny.

Dotacje na przetwórstwo – 30 marca 2018 r. rusza nabór wniosków!

Nawet 15 mln zł wsparcia na inwestycje mogą otrzymać mikro, małe i średnie zakłady przetwórcze

20 marca 2018

Agrotech 2018 wystartował!

Na miejscu czołowi producenci z branży prezentują nowości i promocje dla odwiedzających. Nie brakuje też innych atrakcji!

16 marca 2018

Sadownictwo w Polsce musi być dobrze zorganizowane

Jednym z dużych osiągnięć naszego sadownictwa, jest zorganizowanie grup i organizacji producentów. Jest ich ponad 300. Większość z nich handluje jabłkami

11 marca 2018

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij