Z wizytą w gospodarstwie: Opadanie płatka zdaniem praktyka!

Download PDF

Faza opadania płatków rzepaku to odpowiedni moment na wykonanie zabiegów fungicydowych, które mają za zadanie ochronić plon przed groźnymi chorobami. Sprawdź jaki fungicyd na opadanie płatka w rzepaku będzie dobrym rozwiązaniem!

Wizytowaliśmy na polach uprawnych rzepaku ozimego należących do Hodowli Roślin Snowidza. O istocie zabiegu fungicydowego w fazie opadania płatków rzepaku rozmawialiśmy z prezesem spółki pracowniczej Snowidza Eugeniuszem Cukrowiczem.

Obejrzyj film i dowiedz się od praktyka kiedy najlepiej wykonać zabieg fungicydowy oraz jaki preparat dobrze się sprawdzi.

Czy artykuł był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, by zagłosować

Ocena 5 / 5. Liczba głosów 1

Na razie brak głosów. Możesz być pierwszy!

Prezentowane informacje w zakresie środków ochrony roślin zawarte w serwisie www.agrofakt.pl nie zawierają pełnej treści etykiet-instrukcji stosowania. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Artykuł zawiera lokowanie produktu i ma charakter promocyjny.

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o