Z wizytą w gospodarstwie: Opadanie płatka zdaniem praktyka!

Faza opadania płatków rzepaku to odpowiedni moment na wykonanie zabiegów fungicydowych, które mają za zadanie ochronić plon przed groźnymi chorobami. Sprawdź jaki fungicyd na opadanie płatka w rzepaku będzie dobrym rozwiązaniem!

Wizytowaliśmy na polach uprawnych rzepaku ozimego należących do Hodowli Roślin Snowidza. O istocie zabiegu fungicydowego w fazie opadania płatków rzepaku rozmawialiśmy z prezesem spółki pracowniczej Snowidza Eugeniuszem Cukrowiczem.

Obejrzyj film i dowiedz się od praktyka kiedy najlepiej wykonać zabieg fungicydowy oraz jaki preparat dobrze się sprawdzi.

Czy artykuł był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, by zagłosować

Ocena 5 / 5. Liczba głosów 1

Na razie brak głosów. Możesz być pierwszy!

Prezentowane informacje w zakresie środków ochrony roślin zawarte w serwisie www.agrofakt.pl nie zawierają pełnej treści etykiet-instrukcji stosowania. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Artykuł zawiera lokowanie produktu i ma charakter promocyjny.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *