Zapewnij ochronę uprawom od wschodów aż do wczesnej wiosny!

Pogoda potrafi płatać figle, o czym z pewnością niejednokrotnie przekonali się rolnicy. Niesprzyjające warunki atmosferyczne utrudnią siewy oraz wschody zbóż. Zima – raz ciepła, raz mroźna – potrafi zaskoczyć nie tylko kierowców, a również rośliny.

Wybierając fungicydy na zboża, należy wziąć pod uwagę szereg czynników, m.in. spektrum zwalczanych chorób. Jak zapewnić ochronę uprawom od wschodów aż do wczesnej wiosny?

Dowiedz się z naszego materiału wideo!

Systiva® 333 FS to pierwszy bezopryskowy fungicyd na rynku. Zastosowany jesienią w pełni przygotowuje rośliny do zimy, zapewniając im lepsze rozkrzewienie, rozbudowę systemu korzeniowego oraz pogrubienie źdźbeł. Według badań przeprowadzonych przez firmę BASF zapewnia ona skuteczną ochronę roślin przeciwko septoriozie paskowanej liści oraz mączniakowi prawdziwemu zbóż i traw. Jest niezależny od warunków atmosferyczny i łatwy w aplikacji.

Prezentowane informacje w zakresie środków ochrony roślin zawarte w serwisie www.agrofakt.pl nie zawierają pełnej treści etykiet-instrukcji stosowania. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Artykuł zawiera lokowanie produktu i ma charakter promocyjny.

Z forum

Powiązany temat:

Pszenica Ozima i jara
kamil2509
czym można w fazie liscia flagowego zrobić poprawke na dwuliściennne. axial pack przepuścił a przy takich opadach to w żniwa bedzie trzeba suszyć na przyczepach przed zsypaniem o...
zobacz więcej »
androproteam
Okolo miesiaca przed T2
zobacz więcej »
Ulman
Raczej średni ten zabieg i może to jest przyczyną. Kiedy T1 było?
zobacz więcej »
...
Zobacz pozostałe wpisy

Zaprawy do rzepaku – będą i w tym roku!

Zaprawy neonikotynoidowe będą i w tym roku! Minister rolnictwa po raz kolejny podpisał czasowe zezwolenie!

23 maja 2019

Zwalczanie chwastów w rzepaku wiosną – nowy sposób [WIDEO]

Walka z chwastami w rzepaku wiosną może być jeszcze łatwiejsza i bardziej skuteczna. Sprawdź, jaka nowość pojawiła się na rynku ŚOR!

22 maja 2019

Ciekawostki rolnicze w 100 sekund. Skład mleka skrywa tajemnice?

Dowiedz się, o czym może świadczyć skład mleka i zobacz czujnik mierzący zawartość składników odżywczych w aplikowanej gnojowicy.