Jak zwiększyć plon pszenicy przy obniżeniu normy siewu? Sprawdź!

BASF wspólnie z AgroFoto powracają ze szkoleniami online dla rolników. Jeśli chcecie dowiedzieć się jak zwiększyć plon pszenicy, poznajcie szczegóły nadchodzącego webinarium! Już w najbliższy czwartek, 17 września o godzinie 20:00, ekspert z firmy BASF przekaże Wam cenne informacje dotyczące Waszych upraw.

Szkolenia BASF to przede wszystkim ogrom wiedzy i doświadczeń z zakresu uprawy zbóż od najlepszych ekspertów. To również poznanie nowoczesnych technologii w zakresie uprawy i ochrony roślin. Liczny udział w szkoleniach organizowanych przez firmę BASF oraz portal AgroFoto potwierdza to, że spotkania w formie online spełniają oczekiwania rolników. Bowiem webinary organizowane przez wyżej wymienione firmy związane z branżą rolniczą są doskonałym źródłem informacji, które pomagają w prowadzeniu nowoczesnej uprawy oraz uzyskiwaniu jak najwyższych plonów.

Jak zwiększyć plon pszenicy?

Nowoczesne rozwiązania od firmy BASF przede wszystkim pozwolą na zwiększenie plonu pszenicy, zyskanie wygody i oszczędności.

fot. BASF

Jak zwiększyć plon pszenicy? Posłuchajcie eksperta

Z roku na rok presja chorób spowodowana przez zmieniające się warunki atmosferyczne stale wzrasta. Na czwartkowym spotkaniu ekspert z firmy BASF Rafał Maras opowie jak w łatwy sposób chronić zboża od chorób grzybowych już od samego siewu. Co więcej, przekaże Wam informacje, jak zwiększyć plon pszenicy dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii ochrony roślin. Należy wspomnieć, że nowe rozwiązania pozwolą Wam również na oszczędność czasu i pieniędzy. W jaki sposób? Po pierwsze, będziecie mogli wyeliminować pierwszy zabieg fungicydowy (T0). Po drugie, wzmocnicie wigor roślin i przygotujecie je do okresu zimowego. I po trzecie, uniezależnicie się od warunków pogodowych, które jak doskonale wiecie, bywają trudne w ostatnich latach.

Podsumowując, biorąc udział w szkoleniu online BASF dowiecie się:

  • Czy można w prosty sposób zwiększyć plon pszenicy o 0,5 tony?
  • Jak uzyskać wysokie plony, a przede wszystkim zdobyć czas i wygodę?
  • W jaki sposób chronić uprawy przed chorobami już od momentu siewu?
  • Jak wzmocnić wigor roślin we wczesnym okresie wegetacji i przygotować je do zimy?
  • Czy można wyeliminować pierwszy zabieg T0 wiosną?
  • Jak uniezależnić się od warunków pogodowych?

Standardowo podczas szkolenia możecie zadawać pytania i uzyskiwać odpowiedzi, rady oraz wskazówki od ekspertów BASF.

Link do pokoju szkolenia BASF

Recepta na wyższy plon pszenicy

Jak zwiększyć plon pszenicy? Z tym pytaniem borykamy się od lat. Przede wszystkim chcemy osiągać jak najwyższe plony, jednocześnie osiągając większe zyski z prowadzenia naszych upraw. Tylko jak to zrobić? Czy jest na to sposób? Kilkuletnie badania prowadzone przez firmę BASF, czołowego producenta środków ochrony roślin oraz rolników z naszego kraju, potwierdzają skuteczne działanie nowoczesnych technologii ochrony roślin.

Wszystkich rolników, którzy chcą zwiększać opłacalność swoich upraw, zapraszamy na czwartkowe szkolenie (17 września, godzina 20:00). Wchodząc w link poniżej, dotrzecie do pokoju webinarium BASF.

Link do pokoju szkolenia BASF

 

Widok pokoju szkolenia BASF dot, wyższych plonów pszenicy

Widok logowania do platformy szkolenia organizowanego przez firmę BASF i portal AgroFoto.pl. Wystarczy, że podacie swoje imię i adres e-mail, a znajdziecie się na szkoleniu.

Kompendium wiedzy rolniczej już niebawem

Chcecie rozwijać swoją wiedzę rolniczą i dowiedzieć się jak zwiększyć plon pszenicy? Wpadnijcie na szkolenie BASF. Spotkanie jest otwarte, a także całkowicie bezpłatne! Zarezerwujcie datę w swoich kalendarzach, webinarium odbędzie się w czwartek, 17 września o godzinie 20.00.

Aby być na bieżąco z informacjami rolniczymi, zachęcamy do odwiedzania i śledzenia stron BASF Agro oraz AgroFoto na Facebooku.

W imieniu firmy BASF i portalu AgroFoto.pl wszystkich zachęcamy do udziału.

Weź udział w webinarium

Czy artykuł był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, by zagłosować

Ocena 3.8 / 5. Liczba głosów 10

Na razie brak głosów. Możesz być pierwszy!

Prezentowane informacje w zakresie środków ochrony roślin zawarte w serwisie www.agrofakt.pl nie zawierają pełnej treści etykiet-instrukcji stosowania. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *