Już wkrótce Roltechnika w Wilkowicach  

Download PDF

Wielkimi krokami zbliża się jedna z największych imprez dla rolników, organizowana przez Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Wystawa Rolnicza Roltechnika to miejsce, w którym spotykają się najlepsi producenci z branży oraz rolnicy. Tego wydarzenia nie można przegapić.

Innowacyjność polskiego rolnictwa

Roltechnika to potężna powierzchnia wystawowa, setki wystawców prezentujących nowoczesny sprzęt, maszyny, urządzenia oraz wyposażenie niezbędne do codziennej pracy w gospodarstwie czy na polu. To także dziesiątki tysięcy zwiedzających, którzy co roku tłumnie przybywają na imprezę. Roltechnika nie bez powodu odbywa się pod koniec sierpnia. To czas, gdy najbardziej intensywne prace na polu są już zakończone i rolnicy mogą powoli zacząć przygotowywać się do kolejnego sezonu.

Imprezie co roku towarzyszy znany na skalę międzynarodową Ogólnopolski Festiwal Starych Ciągników.

Działania organizatorów nie tylko polegają na umożliwieniu wystawcom kontaktu z potencjalnymi klientami, ale także stymulują branżę – informują organizatorzy Roltechniki. – Stwarzamy warunki i miejsce do prezentacji maszyn, eksperckich dyskusji, po to, by najważniejszy w Polsce sektor gospodarki, jakim jest rolnictwo, prężnie się rozwijał, był nowoczesny, a wiedza i doświadczenie zdobyte podczas organizowanych targów i wystaw owocowało innowacyjnością oraz dywersyfikacją polskiego rolnictwa, tak wewnątrz kraju, jak i na zewnątrz.

Wystawa maszyn rolniczych

Imprezie co roku towarzyszy znany na skalę międzynarodową Ogólnopolski Festiwal Starych Ciągników. Dzięki temu w jednym miejscu można zobaczyć zarówno najbardziej nowoczesne pojazdy rolnicze, jak i przyjrzeć się starym, wysłużonym maszynom.

Wystawa Rolnicza Roltechnika odbędzie się w dniach 20–21 sierpnia w Wilkowicach k. Leszna.

Czy artykuł był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, by zagłosować

Ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Na razie brak głosów. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o