Najpopularniejsze ciągniki Massey Ferguson – top 10 modeli

Ciągniki rolnicze Massey Ferguson od lat znajdują w Polsce wielu nabywców. Cenione są m.in. za wytrzymałe silniki i wysoki komfort pracy. Sprawdziliśmy, które „nówki” z oferty tej marki cieszą się największą popularnością.

Badania potwierdzają, że przy wyborze ciągnika do gospodarstwa zwracamy szczególną uwagę na opinię „kolegów po fachu”. Uznanie dla konkretnych traktorów bez wątpienia przekłada się na ich dobrą sprzedaż. Warto więc dowiedzieć się, do których modeli z linii produkcyjnej Massey Ferguson wydawanych jest najwięcej tablic rejestracyjnych.

Marka ta znajduje się na podium najczęściej wybieranych na rynku importowym. Tym razem sprawdziliśmy jednak, jakie „nówki” z jej logo nie mają sobie równych. Należy zaznaczyć, że specyfikacja poszczególnych modeli i dostępność konkretnych serii zmienia się w czasie. Może się zatem okazać, że niektóre z wymienionych przez nas ciągników są obecnie dostępne jedynie na rynku wtórnym.

Najpopularniejsze ciągniki Massey Ferguson

Zestawienie topowych modeli bazuje na oficjalnych danych AgriTrac. Obejmuje nowe traktory, zarejestrowane na terenie całego kraju w okresie od stycznia 2010 r. do sierpnia 2019 r. W sumie wydano wówczas tablice do przeszło 4 tys. maszyn z oferty marki Massey Ferguson. Największą popularnością wśród nich cieszyła się 92-konna konstrukcja. Poniżej zamieściliśmy top 10 najczęściej wybieranych modeli z logo wspomnianego producenta, wraz z liczbą ich rejestracji w uwzględnianym przedziale czasowym.

  1. 5435 – 223 szt.
  2. 5465 – 171 szt.
  3. 7614 – 166 szt.
  4. 5455 – 158 szt.
  5. 5410 – 147 szt.
  6. 5425 – 141 szt.
  7. 5609 – 131 szt.
  8. 5430 – 129 szt.
  9. 3635 – 120 szt.
  10. 5611 – 110 szt.
jaki ciągnik rolniczy wybrać

AgriTrac jest profesjonalnym narzędziem do analiz rynku ciągników rolniczych.

fot. AgriTrac

Jaki traktor wybrać?

Zastanawiasz się nad zakupem fabrycznie nowego ciągnika do swojego gospodarstwa, ale nie wiesz, na jaki model się zdecydować? Z pewnością pomocne okażą się najświeższe informacje o rynku tych maszyn. Dostarcza ich narzędzie AgriTrac, czyli branżowy standard, wykorzystywany przez międzynarodowych sprzedawców i producentów. Warto śledzić bloga i polubić profil AgriTrac Polska na Facebooku, dołączając do wzajemnie wspierającej się społeczności rolników.

Czy artykuł był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, by zagłosować

Ocena 4.1 / 5. Liczba głosów 16

Na razie brak głosów. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *