Nowa seria ciągników John Deere – jesienią

Firma John Deere przygotowuje się do kolejnej premiery. W III kwartale bieżącego roku przedstawi nową serię ciągników użytkowych klasy Premium. Premiera odbędzie się jednocześnie we Francji, Niemczech, Włoszech i… Polsce.

Zgodnie z zapowiedziami, mają to być wydajne, kompaktowe ciągniki, które zastąpią popularną w naszym kraju serie 5R.

Nowa seria ciągników będzie posiadała opcje nowych przekładni oraz rozwiązań zapewniających jeszcze wyższy komfort oraz wydajność w porównaniu z serią 5M powiedział nam Piotr Dziamski z John Deere Polska. Wiele rozwiązań będzie pochodziło z wyższych serii 6000 ciągników John Deere.

Polska premiera nowej serii ciągników ma się odbyć podczas jesiennej wystawy Agroshow.

Warto zauważyć, że w ostatnich latach to właśnie ciągniki serii 5R cieszyły się największym zainteresowaniem rolników w ofercie John Deere Polska. Użytkownicy zwracali uwagę, że seria 5R jest optymalnym rozwiązaniem do pracy z ładowaczem czołowym.

Jak chwali się firma, w czasie od czerwca 2012 do września 2014 zarejestrowano ponad 700 egzemplarzy poprzedniej serii 5R.

Polska premiera nowej serii ciągników ma się odbyć podczas jesiennej wystawy Agroshow.

Wysokowydajne i kompaktowe ciągniki zostały stworzone z myślą o tym, by zastąpić poprzednią serię 5R w segmencie ciągników Premium dodaje Piotr Dziamski. Zostaną po raz pierwszy zaprezentowane w III kwartale 2016 r. Więcej szczegółów przedstawimy we wrześniu.

Czy artykuł był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, by zagłosować

Ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Na razie brak głosów. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze
  1. Avatar Franio pisze:

    Ciekaw jestem czy zrobią 75-80km w takiej nowej serii 5R, w tej mocy nie ma żadnego fajnego ciągnika.
    Ja wiem, że w Polsce Cena Czyni Cuda i wszyscy idą tylko na cenę ale szczerze chciałbym kupić wypasiony ciągnik o mocy 75, wbrew pozorom w pomocniku też się spędza nie mało godzin. Jak mi się przyjdzie przesiąść z 6R na pomocnika to po 2 godzinach już mam dość jazdy ciągnikiem.

  2. Avatar Dan258 pisze:

    Proponuję zapoznać się z ciągnikiem New Holland T4. Powinien spełnić Pana oczekiwania.