Przestrzeń i ergonomia na piątkę z plusem!

Jego pierwsza odsłona ujrzała światło dzienne w roku 1960, szturmem podbijając serca rolników w całej Europie. Na stałe zapisał się w technicznej historii wsi jako niezawodny i doskonały ciągnik. Zapoznaj się z historią modelu Zetor Major.

Zetor Major 80 w swojej najnowszej odsłonie spełnia ostre wytyczne normy Tractor Mother Regulation. Jednym z jej wymogów jest bezpieczeństwo pracy i w Majorze jest ono na wysokim poziomie. Czym może pochwalić się ten model czeskiej marki z Brna? Między innymi nową kabiną, która ma wzmocnioną strukturę, jest przestrzenna i oferuje znakomitą widoczność. Jej jakość wzmacnia okno dachowe – element niezbędny przy bezpiecznej pracy z ładowaczem.

Zetor Major to też wysoka ergonomia. Kolumna kierownicy posiada pełną regulację, amortyzowany fotel jest wygodny i dobrze podpiera plecy. Przełączniki i dźwignie są pod ręką, a ich obsługa intuicyjna. O chłodne powietrze zadba klimatyzacja, a radio, dzięki wyciszonej kabinie, jest tu jak najbardziej na miejscu.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną analizą modelu: Zetor Major – legendarny ciągnik rolniczy.

Artykuł zawiera lokowanie produktu i ma charakter promocyjny.

Mundial z AgriTrac. Piłka jest okrągła, a ciągnik…?

Niemcy, Rosja czy Brazylia – sprawdź, w której z tych wsi pracują mocniejsze traktory.

17 czerwca 2019

Kupujemy używany ciągnik

Z czym możemy się liczyć, kupując używany ciągnik? Co może się w nim zepsuć? Czy czekają nas jakieś niespodzianki?

17 czerwca 2019

Tuning ciągników – kiedy się opłaca i co możesz zrobić sam?

Jest wiele rzeczy w ciągniku, które można ulepszyć lub zmienić ale nie wszystkie się opłaca. Zobacz, w które części warto inwestować.

17 czerwca 2019