Zetor. Ciągnik dopasowany jak… Proxima i Forterra [INFOGRAFIKA]

Proxima i Forterra to cieszące się ogromną popularnością serie ciągników ze stajni marki Zetor. Maszyny te dzięki swojej optymalnej mocy i innym parametrom technicznym idealnie wpisują się w różnorodne potrzeby współczesnych polskich gospodarstw rolnych.

Tysiące zaoszczędzonych złotych dzięki najnowszej wyprzedaży modeli z ubiegłych roczników to niejedyne argumenty za ich wyborem. Przyjrzyjmy się zatem, w jakich warunkach najlepiej sprawdzają się traktory z serii Proxima i Forterra. Zobaczmy też, które z ich funkcjonalności zasługują na szczególną uwagę – są najbardziej pomocne i wpływają na podniesienie komfortu codziennej pracy. Zobacz INFOGRAFIKI.

Wszechstronny pomocnik Zetor Proxima

Uniwersalność, niezawodność i solidność to kluczowe argumenty, które sprawiają, że seria Proxima cieszy się tak dużym zainteresowaniem wśród polskich rolników. Zetor Proxima to ciągnik, który idealnie sprawdzi się jako pomocniczy w małym lub średnim gospodarstwie uprawowym lub jako podstawowy w gospodarstwie hodowlanym.

proxima zetor dane techniczne infografika wyprzedaż ciągników

Ciągniki rolnicze Zetor: sprawdzone przez pokolenia rolników.

Siłacz nie do zdarcia Zetor Forterra

Wytrzymałość przy maksymalnych obciążeniach, mocne silniki i wyższa masa to specjalność serii Forterra. Te solidne maszyny to optymalne rozwiązanie dla gospodarstw uprawowych. Zetor Forterra sprawdzi się doskonale zarówno jako ciągnik pomocniczy w tych dużych, jak i podstawowy w małych i średnich.

infografika zetor forterra wyprzedaż ciągników sezonowa

Ciągniki rolnicze Zetor: sprawdzone przez pokolenia rolników.

Czy artykuł był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, by zagłosować

Ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Na razie brak głosów. Możesz być pierwszy!

Artykuł zawiera lokowanie produktu i ma charakter promocyjny.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *