Serwis kombajnu New Holland

Kombajn zbożowy to dziś ważne narzędzie w gospodarstwach rolniczych. Obsługa tej zaawansowanej technologicznie i „kosmicznej” z wyglądu maszyny jest jednak coraz bardziej prosta i co za tym idzie, zautomatyzowana. Dlatego do jej właściwego i niezawodnego działania potrzebny jest profesjonalny serwis. 

Zakup nowego kombajnu to swoista podróż w czasie. Ostateczną decyzję poprzedzają nieraz długotrwałe przemyślenia „za” i „przeciw” dotyczące najpierw marki, później modelu. Wśród kluczowych argumentów przemawiających za zakupem maszyny danego producenta jest także szybki dostęp do kompetentnego serwisu oraz części zamiennych. Przyjrzyjmy się, jak kwestia wsparcia technicznego wygląda w przypadku lidera sprzedaży nowych kombajnów w Polsce – marki New Holland.

Główne założenie serwisu New Holland

kombajn CX8070

Serwis New Holland AGROHANDEL w Marcinowicach to jeden z 50 punktów ASO w Polsce

fot. Adam Ładowski

Podstawowym zadaniem serwisu nie jest jednak naprawa uszkodzonego sprzętu, ale w przypadku nowoczesnych kombajnów rolniczych zapobieganie awariom. Takie podejście jest podstawą działań największego producenta w naszym kraju, firmy New Holland.

Rozbudowana sieć salonów sprzedaży i serwisu New Holland liczy w naszym kraju 50 punktów. Tak duże nasycenie sieci dealerskiej ma odbicie w popularności marki w Polsce, która zwiększa się z każdym rokiem.

Co jeśli będzie potrzebny szybki serwis kombajnu?

Tak duża sieć serwisów i pracujących tam specjalistów jest w stanie szybko reagować na potrzeby rolników. Rozbudowana profesjonalna sieć dealerska New Holland to także wykwalifikowani specjaliści oraz magazyny części zamiennych i serwisowych.

Mobilny serwis New Holland - obsługa z dojazdem

Mobilny serwis New Holland przed wyjazdem na przegląd kombajnu

fot. Adam Ładowski

To, jak ciężko się doprosić o serwis kombajnu przed żniwami, przekonało się wielu rolników. New Holland całkowicie zaprzecza tym stereotypom, dysponując w każdym serwisie mobilnymi punktami serwisowymi gotowymi na podjęcie działań natychmiast po zgłoszeniu zapotrzebowania.

Sieć ASO a koszta serwisowania

Siłą marki New Holland są nie tylko dobre maszyny, ale także opieka serwisowa nad nimi. Przez łatwo dostępny serwis postawiono na profilaktykę, a dzięki temu kombajny NH cieszą się tak dobrą opinią. Prawidłowa obsługa serwisowa kombajnu wcale nie musi się wiązać z wysokimi kosztami. Rozbudowana sieć serwisów wpływa na niskie koszty przeglądów i części zamiennych, które w przypadku kombajnów New Holland uchodzą za najniższe na rynku.

To nie przypadek, że marka odniosła tak ogromny sukces w naszym kraju. Budowanie doskonałego zaplecza serwisowego i szkolenia techniczne serwisantów musiały wpłynąć na zadowolenie klientów i użytkowników, które dla New Holland jest niezmiernie ważne.

Kombajn w dobrym stanie technicznym przez lata

Sklep z częściami zamiennymi do kombajnu i załoga

Serwis New Holland przygotowany jest do sprzedaży części zamiennych

fot. Adam Ładowski

Niskie ceny obsługi zawsze są pożądane, ale wraz z nimi ważna jest jakość wykonanej usługi. Autoryzowane serwisy New Holland, dysponując wyszkolonym personelem technicznym oraz zapleczem warsztatowym, zapewniają wysoką jakość wykonywanych przeglądów.

Okres gwarancyjnej ochrony kombajnu nie oznacza pożegnania z serwisem. W przypadku kombajnów New Holland większość użytkowników kombajnów nadal korzysta z usług autoryzowanych punktów serwisowych.

Mając na celu utrzymanie swoich maszyn w nienagannym stanie technicznym, właściciele kombajnów korzystają z ASO New Holland przez lata. To, że jest to opłacalne pod każdym względem, przekonało się wielu rolników.

Od czego zależy niezawodność kombajnu?

W przypadku kombajnów ich trwałość i niezawodność w każdych warunkach zależy od dobrej konstrukcji, prawidłowego serwisu i użytkowania. Trzeba pamiętać, że prawidłowe i długoletnie działanie podzespołów kombajnu jest uzależnione od sumy tych elementów.

Przegląd kombajnu w ASO New Holland zapewnia najlepszą jakość usługi.

Przegląd kombajnu w ASO New Holland zapewnia najlepszą jakość usługi.

fot. Adam Ładowski

Kupując kombajn New Holland, obdarzamy producenta ogromnym zaufaniem i nie jest to zaufanie na wyrost. Nowoczesne konstrukcje kombajnów koncernu są niezawodne i jednocześnie proste w obsłudze. Jednak ich doskonały stan zależy głównie od nas samych.

Tylko prawidłowa obsługa i właściwe serwisowanie spowodują, że kombajny są bezawaryjne. Świadomość tego jest wśród użytkowników maszyn New Holland bardzo wysoka, a rosnące zaufanie do serwisu marki powoduje, że coraz więcej rolników wybiera święty spokój i usługi autoryzowanego serwisu.

Ponad 50 punktów serwisowych New Holland

Maszyna budowlana New Holland podczas remontu

Nawet nietypowe i starsze maszyny New Holland mogą liczyć na fachowy serwis

fot. Adam Ładowski

– Dobry serwis, jakim dysponuje New Holland w ponad 50 punktach naszego kraju, to także sztab doskonałych fachowców, dla których żaden kombajn nie ma tajemnic. Ciągły rozwój techniki koncernu wymusza na serwisantach pogłębianie wiedzy i umiejętności – mówi Artur Bednarczuk, specjalista ds. produktu kombajny zbożowe.

Szkolenia uzupełniające wiedzę serwisantów wymiernie przyczyniają się do sprawnej i szybkiej obsługi kombajnów i sprzętu marki NH.

mapa z dealerami New Holland

Mapa dealerów New Holland

fot. New Holland

Autoryzowane serwisy New Holland to także miejsce sprzedaży elementów i części potrzebnych w nowoczesnym gospodarstwie. Szeroka oferta oryginalnych filtrów i olejów uzupełniona jest częściami zamiennymi, jak pasy klinowe, akumulatory oraz narzędzia.

Serwisy New Holland skupiają wokół siebie użytkowników sprzętu tej marki, którzy dzieląc się spostrzeżeniami w zakresie eksploatacji, przyczyniają się do ciągłego rozwoju i ulepszeń maszyn. Skutkuje to wzrostem i tak już wysokiej niezawodności kombajnów i innych produktów koncernu.

Zaufanie do marki to podstawa

magazyn części zamiennych do kombajnu

Każdy serwis NH posiada magazyn części zamiennych

fot. Adam Ładowski

Znamiennym jest fakt, że rolnicy wymieniając sprzęt na nowy, zostają przy marce New Holland. To właśnie zaufanie do marki tak długo wypracowane niezawodnością samego sprzętu i jakością usług serwisowych wpływa na takie decyzje.

Dostępność punktów serwisowych oraz ich fachowość przyczyniają się nie tylko do rozwoju, ale do zadowolenia samego klienta-rolnika. Szeroka gama dostępnego sprzętu pozwala na zaspokojenie każdych wymagań klienta.

Co najważniejsze, ten sprzęt pozostając w dobrych rękach specjalistów serwisowych New Holland, może służyć niezawodnie przez długie lata. To, czy tak będzie, zależy już jedynie tylko od nas samych.

Aby dowiedzieć się więcej o serwisie i znaleźć dealera w swoim mieście kliknij tutaj!

Czy artykuł był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, by zagłosować

Ocena 4.3 / 5. Liczba głosów 17

Na razie brak głosów. Możesz być pierwszy!

Artykuł zawiera lokowanie produktu i ma charakter promocyjny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *