Strona KRUS nie działa poprawnie

Strona KRUS nie działa poprawnie

Co dzieje się z rządową stroną Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego?

Przez ostatnie godziny nie działała strona KRUS. Co się działo?

Problemy pojawiły się już wczoraj, gdy próbowaliśmy wejść na stronę KRUS. Poszukiwanie danych na temat emerytur i rent dla rolników okazało się niemożliwe. Strona nie działała prawidłowo. Dziś podjęliśmy kolejne próby. Tym razem dało się już uzyskać informacje, ale strona nadal nie wyglądała tak jak powinna. Poza tym próbowała wczytywać skrypty z nieuwierzytelnionych źródeł. Sprawdziliśmy wszystkie dostępne przeglądarki internetowe i na żadnej z nich strona KRUS nie wyświetlała się prawidłowo. Z tego, co nam wiadomo, jedynie wersja mobilna działała poprawnie.

strona KRUS

Problemy z poprawym działaniem strony internetowej KRUS.

Jaka jest prawdopodobna przyczyna?

Aministrator agrofakt.pl podpowiada – pewnie programiści realizują jakieś prace np. dostosowują do nowych wymogów, pół strony leci po https, a pół po http przez co przeglądarki ją blokują.

Pytanie, które się nasuwa – Czy serwis tak ważnej instytucji jaką jest KRUS, utrzymywany w rządowej domenie GOV.PL, może pozwolić sobie na takie operacje w środku dnia?

 

 

Aktualności rolnicze – 11.04.2018 r.

Prezydent podpisał nowelę do Prawa wodnego, przedstawiciele branży drobiarskiej zawiązali nowy sojusz. Co jeszcze wydarzyło się ważnego?

11 kwietnia 2018

Aktualności rolnicze – 19.04.2018 r.

Dziś m.in o tym, które miejsce zajmuje Polska pod względem areału ekologicznego na świecie i o tym, ile wynoszą złe długi rolników.

19 kwietnia 2018

Aktualności rolnicze – 18.04.2018 r.

Co powiedział premier Morawiecki o rolnictwie podczas konwencji swojej partii i dlaczego OZE to przyszłość rolnictwa? O tym piszemy dzisiaj

18 kwietnia 2018

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij