Targi POLAGRA PREMIERY w obiektywie AgroFakt

Targi POLAGRA PREMIERY za nami. To już siódma edycja. Czy była to „szczęśliwa siódemka”? Co prawda rekord liczby odwiedzających w tym roku nie został pobity, ale, jak mówią – nie liczy się ilość, ale jakość. Zapraszamy do relacji z tegorocznych targów – okiem naszego obiektywu.

Międzynarodowe targi POLAGRA PREMIERY to okazja do zobaczenia najnowszych trendów wśród maszyn i urządzeń rolniczych, ale nie tylko. Można tutaj porównać ofertę wielu producentów, dowiedzieć się o zastosowanych w nich technologiach i innowacjach oraz porozmawiać z ekspertami na ten temat. Tegoroczne wydarzenie przyciągnęło niemal 29 tysięcy odwiedzających, ok. 350 wystawców prezentujących ofertę ponad 500 firm. A wszystko to na ok. 50 000 mkw.

Jak zawsze, organizatorzy oraz poszczególne firmy przygotowały dla zwiedzających wiele atrakcji. I tak, poza standardowym podziałem na maszyny i urządzenie rolnicze oraz uprawę roślin, była wydzielona strefa precyzyjnego rolnictwa, gdzie można było dowiedzieć się sporo na temat innowacji oraz Strefa Nowoczesnej Gospodyni.

Targi POLAGRA PREMIERY zobacz co uchwycił nasz obiektyw.

Czy artykuł był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, by zagłosować

Ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Na razie brak głosów. Możesz być pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *