Wiosenna regulacja wzrostu rzepaku i ochrona w jednym [INFOGRAFIKA]

Wiosenna regulacja wzrostu rzepaku ma za zadanie zapewnić wysoki plon nasion rzepaku ozimego. Dowiedz się na jaki produkt postawić, aby uzyskać najlepsze efekty! 

Oprócz wiosennej regulacji wzrostu rzepaku należy zapewnić mu doskonałą ochronę fungicydową. Choroby jakie zagrażają roślinom, w tym czasie mogą przyczyniać się do spadku plonu i jego jakości. Dlatego należy postawić na sprawdzony produkt, który oprócz regulacji wzrostu zapewni także ochronę przed chorobami!

Więcej w infografice: 

wiosenna regulacja wzrostu rzepaku z Toprex 375 SC

fot. Agrofakt.pl

wiosenna regulacja wzrostu rzepaku z Toprex 375 SC

Prezentowane informacje w zakresie środków ochrony roślin zawarte w serwisie www.agrofakt.pl nie zawierają pełnej treści etykiet-instrukcji stosowania. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Artykuł zawiera lokowanie produktu i ma charakter promocyjny.

Mączniak w zbożach już jest! Zwalcz go zawczasu!

Mączniak prawdziwy mimo suchej pogody pojawił się w łanach zbóż. Sprawdź jak z nim walczyć, wykonując zabieg T2!

9 maja 2019

Biostymulatory w kukurydzy ratunkiem na stres!

Susza i przymrozki dały popalić młodym roślinom kukurydzy w ostatnim czasie. Sprawdź, jak zniwelować stres u roślin!

13 maja 2019

Zabieg T2 w pszenicy już niebawem! [WIDEO]

Dobrze zabezpieczony liść flagowy pszenicy to pewny i wysoki plon. Sprawdź na jaki fungicyd postawić, aby zabieg w tej fazie był skuteczny!

13 maja 2019