Wiosenna regulacja wzrostu rzepaku i ochrona w jednym [INFOGRAFIKA]

Wiosenna regulacja wzrostu rzepaku ma za zadanie zapewnić wysoki plon nasion rzepaku ozimego. Dowiedz się na jaki produkt postawić, aby uzyskać najlepsze efekty! 

Oprócz wiosennej regulacji wzrostu rzepaku należy zapewnić mu doskonałą ochronę fungicydową. Choroby jakie zagrażają roślinom, w tym czasie mogą przyczyniać się do spadku plonu i jego jakości. Dlatego należy postawić na sprawdzony produkt, który oprócz regulacji wzrostu zapewni także ochronę przed chorobami!

Więcej w infografice: 

wiosenna regulacja wzrostu rzepaku z Toprex 375 SC

fot. Agrofakt.pl

wiosenna regulacja wzrostu rzepaku z Toprex 375 SC

Prezentowane informacje w zakresie środków ochrony roślin zawarte w serwisie www.agrofakt.pl nie zawierają pełnej treści etykiet-instrukcji stosowania. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Artykuł zawiera lokowanie produktu i ma charakter promocyjny.

Dni Pola Syngenta – na Kujawach zaprezentowano nowości!

Pola Klasy S na Kujawach przyciągnęły tłumy pomimo upałów. Sprawdź koniecznie, co proponuje Syngenta na nowy sezon!

19 czerwca 2019

Zwalczanie chwastów w rzepaku wiosną – nowy sposób [WIDEO]

Walka z chwastami w rzepaku wiosną może być jeszcze łatwiejsza i bardziej skuteczna. Sprawdź, jaka nowość pojawiła się na rynku ŚOR!

22 maja 2019

Zwalczanie chowacza podobnika w rzepaku

Rzepak w okresie wegetacji wiosennej atakowany jest przez szkodniki. Jednym z nich jest chowacz podobnik. Dowiedz się, jak go zwalczać.

28 kwietnia 2019