Zielone Pola 2017 w Nowej Wsi

Firma Osadkowski zorganizowała kolejne spotkanie Zielone Pola 2017 w ramach czerwcowych warsztatów. Tym razem impreza gościła w województwie lubuskim, w miejscowości Nowa Wieś.

Czas podsumowań i planowania

Zielone Pola 2017

W Nowej Wsi uczestnicy przeglądali poletka w przededniu lata – temperatura jednak była już iście wakacyjna.

Nowa Wieś to miejscowość w powiecie międzyrzeckim. To własnie tam firma Osadkowski po raz kolejny w czasie tegorocznych spotkań Zielone Pola 2017 spotkała się z rolnikami. Wtorkowe spotkanie było udane pod każdym względem. Pierwsze skrzypce odegrała pogoda, która spisała się na medal. Ciepło, a w zasadzie nawet upalnie, a do tego czyste niebo – co więcej trzeba, aby podziwiać przygotowane atrakcje oraz poletka doświadczalne?

Po raz kolejny goście imprezy mogli przeglądać przygotowane przez gospodarza – firmę Osadkowski – poletka na których można było porównać zastosowane technologie ochrony i nawożenia oraz odmiany będące w portfolio jednej z czołowych polskich firm zaopatrujących gospodarstwa w środki do produkcji. Rolnicy mogli też porozmawiać z przedstawicielami firmy. Często podczas takich spotkań – po przeglądzie odmian i technologii – rolnicy składają zamówienia na kolejny sezon. Zielone Pola stanowią bowiem doskonałą okazję nie tylko do posumowania sezonu, ale również zaplanowania wielu działań na kolejny, zbliżający się już wielkimi krokami.

Zielone Pola stanowią bowiem doskonałą okazję nie tylko do posumowania sezonu, ale również zaplanowania wielu działań na kolejny, zbliżający się już wielkimi krokami.

Zielone Pola 2017 w Nowej Wsi 

Organizatorzy przygotowali dla odwiedzających Zielone Pola w Nowej Wsi namioty. Służyły także za miejsce odpoczynku przed lejącym się z nieba żarem.

Podczas spotkań Zielone Pola 2017 organizowanych przez firmę Osadkowski teoria spotyka się z praktyką. Najważniejsze  jest, że sprawdzamy rośliny w ich naturalnym środowisku – na polu. Żaden wykład nie da nam aż tak wiele, jak obserwacja polowa poparta solidnym komentarzem specjalistów. Praktycznym elementem Zielonych Pól jest również możliwość porównania wielu technologii jednocześnie. Takie rozwiązanie pozwala wyłonić nie tylko najlepszą technologię, ale także najbardziej efektywną w odniesieniu ceny do jakości.

Podczas spotkań Zielone Pola 2017 organizowanych przez firmę Osadkowski teoria spotyka się z praktyką.

Spotkanie Zielone Pola 2017 w Nowej Wsi cieszyło się sporym zainteresowaniem. Na miejscu pojawili się głównie klienci firmy z regionu, ale też i oddalonych od gminy Bledzew miejscowości. Przypomnijmy, że cykl spotkań w ramach Zielonych Pól trwa od początku czerwca, a impreza gości w wielu regionach Polski. Przed nami już kilka ostatnich spotkań w ramach Zielonych Pól 2017.

 

Czy artykuł był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, by zagłosować

Ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Na razie brak głosów. Możesz być pierwszy!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *