AGROTECH dopiero się zaczął

Download PDF

Za nami dopiero pierwszy – najbardziej oficjalny dzień Targów AGROTECH. Sobota i niedziela praktycznie w całości poświęcone będą na spotkania z rolnikami.

agrotech

Od wielu lat AGROTECH z roku na rok rośnie. Edycja 2016 także jest rekordowa – przekracza 60 tys. m².

Od wielu lat AGROTECH z roku na rok rośnie. Edycja 2016 także jest rekordowa – przekracza 60 tys. m².

Do wystawiania nowości na Targach Techniki Rolniczej AGROTECH nikogo nie trzeba przekonywać – mówi Andrzej Mochoń, prezes Targów Kielce. – Targi rozwijają się i jesienią 2016 r. zorganizujemy nową wystawę rolniczą Euro Agro we Lwowie.

Tym razem swoje nowości, ale i sprawdzone produkty, wystawia bez mała 700 firm z kilkunastu krajów. Do prezentacji unikalnego sprzętu producentów zdopingował też fakt, że po raz pierwszy od kilku lat od 31 marca rolnicy będą mogli ubiegać się o dopłaty unijne na zakup sprzętu na modernizację gospodarstw.

Oprócz wszystkich maszyn, które mogą się przydać zarówno w małych jak i dużych gospodarstwach rolnych na targach możemy także porozmawiać z przedstawicielami firm specjalizujących się w nasiennictwie i środkach ochrony roślin.

m12

Warto wybrać się na targi, by zobaczyć nowoczesne maszyny.

Rolnicy pytają nas o produkty, które mogłyby wzmocnić oziminy, po trudnej zimie – mówi Adam Słowiński z firmy Arysta LifeScience. – Staramy się pomóc.

Ale i tak na AGROTECHU królują maszyny.

Większość prezentowanych tu produktów można obejrzeć doskonale w internetowych prezentacjach – mówi Kamil Brończyk, rolnik spod Kielc. – Ale to nie to samo, co zobaczyć na własne oczy, dotknąć, porozmawiać z przedstawicielami firmy i innymi rolnikami, którzy już ten sprzęt używają. Tym bardziej, że wybór jest duży, i trudno się zdecydować oglądając tylko prezentacje.

Każdy producent przekonuje, że jego maszyny są najlepsze – dodaje pan Michał z woj. małopolskiego. – Jak wybieramy? Najczęściej tak, żeby było jak najtaniej.

Czy zatem warto przyjechać na AGROTECH?

Zdecydowanie warto – mówi Kamil Brończyk. – Gdy widzi się tyle potężnych firm pracujących dla nas, to aż duma człowieka rozpiera, że jest rolnikiem.

agrotech
18
agrotech m3 m4 m5 m6

Czy artykuł był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, by zagłosować

Ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Na razie brak głosów. Możesz być pierwszy!

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o