Konferencje Zimowe Syngenta 2022 – zboża, rzepak i kukurydza

Firma Syngenta kolejny rok z rzędu rozpoczyna cykl spotkań online Konferencje Zimowe Syngenta 2022. Cotygodniowe, czwartkowe konferencje online rozpoczną się już 27 stycznia. Jakie tematy zostaną poruszone na spotkaniach?

Cena: Kukurydza paszowa

1052.1 zł
-2.38%
Zobacz aktualne ceny

Tradycyjnie, jak co roku, również sezon 2022 Syngenta otworzy serią Konferencji Zimowych, będących doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą firmy, nowościami oraz promocjami. Podobnie jak w roku 2021 odbędą się one w formule Online z transmisją na stronie www.konferencjezimowe.pl oraz na kanałach Syngenty w mediach społecznościowych: Facebook i YouTube.

Konferencje Zimowe Syngenta Online w roku 2022 to podobnie jak w roku 2021, cykl trzech wydarzeń poświęconych uprawie zbóż, rzepaku i kukurydzy. Nie zabraknie tematów efektywnej agrotechniki w zmieniających się warunkach ekonomicznych i klimatycznych, oraz zagadnienia związane z Zielonym Ładem. Pojawią się też zagadnienia dotyczące rolnictwa cyfrowego.

Konferencje Zimowe Syngenta 2022 – harmonogram spotkań

Konferencje Zimowe Syngenta 2022

Oprócz spotkań firma Syngenta organizuje loterie z nagrodami dla uczestników konferencji

fot. Syngenta

Wydarzenia odbywać się będą w każdy czwartek, począwszy od 27 stycznia, o godzinie 11:00:

 27 stycznia, godz. 11.00: Zboża – czy jakość zapłaci?

 3 lutego, godz. 11.00: Rzepak – plon na 5 ton?

 10 lutego, godz.11.00: Kukurydza – uprawa bez problemów?

Konferencje Zimowe Syngenta 2022. Loteria dla uczestników konferencji!

Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji! Na każdym wydarzeniu przeprowadzona zostanie Loteria. Nagrodami będą bony na produkty Syngenty – do wygrania jeden bon o wartości 3 000 zł i dwa bony o wartości 1 000 zł. Aby wziąć udział w losowaniu należy dokonać rejestracji na stronie www.konferencjezimowe.pl, a następnie, w dniu wydarzenia zgłosić się do udziału w Loterii. Zwycięzców poznamy pod koniec każdej z konferencji.

Konferencje Zimowe Syngenta – jak się zarejestrować?

Zapraszamy również do zadawania pytań na temat odmian lub ochrony zbóż, rzepaku czy kukurydzy. Na wybrane pytania eksperci Syngenty odpowiedzą podczas konferencji. Na pozostałe – odpowiedzi zostaną zamieszczone na stronie konferencji w ciągu kilku dni od zakończenia wydarzenia.

 Transmisja online będzie dostępna na stronie www.konferencjezimowe.pl oraz na platformach społecznościowych Syngenty Facebook oraz YouTube. Możliwość rejestracji na wydarzenia na stronie www.konferencjezimowe.pl

Więcej informacji na stronie www.syngenta.pl

Przeczytaj również: Wsparcie dla hodowców – nowe działanie w PROW 2022. Sprawdź!

Źródło: Syngenta

Czy artykuł był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, by zagłosować

Ocena 4.2 / 5. Liczba głosów 11

Na razie brak głosów. Możesz być pierwszy!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze
  1. Avatar Gospodarstwo Rolne Renata Skrobiszewska pisze:

    Wezmę udział. Pozdrawiam serdecznie.