Krok 4: całoroczne doradztwo – profesjonaliści dla profesjonalistów

Krok 4: całoroczne doradztwo – profesjonaliści dla profesjonalistów

Przedstawiliśmy już 3 z 4 kroków do jakości. Przyszedł czas na ostatni, ale nie najmniej istotny krok: całoroczne doradztwo!

Przedstawiliśmy już 3 z 4 kroków do jakości. Przyszedł czas na ostatni, ale nie najmniej istotny krok: całoroczne doradztwo! Klienci Top Farms Nasiona zawsze mogą bowiem liczyć na fachową poradę specjalistów firmy, nie tylko jeśli chodzi o wybór odpowiedniej odmiany, ale także prowadzenie uprawy.

nasiona premium

Łukasz Kostyk, Dyrektor handlowy Top Farms Agro.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudne jest podjęcie decyzji związanej z wyborem najlepszych odmian dla Państwa gospodarstwa. Dlatego przez cały rok możecie Państwo liczyć na wsparcie naszych doradców regionalnych. Jest to zespół ludzi mających kilkuletnie doświadczenie w rolnictwie, dodatkowo wspierane przez systematyczne szkolenia z zakresu cech odmian i prawidłowej ich uprawy. Dzięki temu możecie Państwo o każdej porze roku uzyskać od nich informacje o naszej ofercie, ale również wspólnie rozwiać ewentualne wątpliwości, jakie pojawią się w trakcie wegetacji na Państwa polach. Nasze doradztwo jest dla Państwa dostępne przez cały rok. Znamy specyfikę naszych odmian i ich zachowanie nie tylko na polach Top Farms, ale także u rolników indywidualnych w całej Polsce. To jest wiedza, którą mamy dla Państwa i którą się z Państwem dzielimy.

Nasze doradztwo jest dla Państwa dostępne przez cały rok. Znamy specyfikę naszych odmian i ich zachowanie nie tylko na polach Top Farms, ale także u rolników indywidualnych w całej Polsce.

Łukasz Kostyk, Dyrektor handlowy Top Farms Agro

Dla nas najważniejsze są jasne zasady i przejrzystość oferty. Dlatego późną wiosną lub wczesnym latem zapraszamy na poletka pokazowe zorganizowane u rolników lub wspólnie z dobrymi firmami handlowymi. To tam najlepiej możecie Państwo poznać nasze odmiany: zobaczyć je, dotknąć, porozmawiać z praktykami o technologii uprawy. A także, co jest bardzo cenne, wymienić się doświadczeniami z innymi rolnikami, którzy mieli już do czynienia z Top Farms Nasionami.

Nasze doradztwo to nie tylko spotkania na „dniach pola” czy u Państwa w gospodarstwie. Co roku opracowujemy i udoskonalamy Poradnik Nasienny, w którym staramy się w nim nie tylko w sposób najbardziej rzetelny przekazać informacje o naszej ofercie, ale również umożliwić porównanie odmian, a także ułatwić ich wybór ze względu na stanowisko, przedplon czy planowany termin siewu. Dla nowoczesnych rolników przygotowaliśmy również elektroniczne rozwiązanie – e-doradca. Na naszej stronie internetowej www.topfarms-nasiona.pl można znaleźć specjalną zakładkę, w której po podaniu takich danych jak: cel uprawy, rodzaj gleby, zastosowany przedplon, termin wysiewu i oczekiwany termin dojrzewania strona sama poda listę sugerowanych odmian pszenicy.

doradztwo

Czym są 4 kroki do jakości?

Na koniec dodajmy, że JAKOŚĆ TOP FARMS NASIONA to nie tylko ładny fioletowy znaczek, kolejny „gwarant” jakości. To wytężona praca zespołu wykwalifikowanych ludzi. Każdego dnia pracujemy nad tym, by oferta odmianowa była najlepiej dobrana dla polskiego rolnika, a nasiona pieczołowicie rozmnożone na polu i precyzyjnie przygotowane według najnowszych technologii. Nie pozostawiamy Państwa samych – wspieramy i jesteśmy z Państwem, bo razem tworzymy nasz wspólny sukces!

 

Powiązane: E-doradca pomoże w wyborze odmiany

Poznaj pozostałe kroki do jakości:

Wyleganie zbóż jak się przed nim uchronić zawczasu?

Regulacja łanu zbóż to bardzo istotny zabieg, który nie tylko ogranicza zjawisko wylegania ale także wpływa na plon.

12 kwietnia 2018

Zdaniem praktyków: Uwaga na chowacze w rzepaku!

Rolnicy radzą, jak przystąpić do walki z chowaczami w rzepaku.

19 kwietnia 2018

Skuteczne sposoby na zwalczanie mączniaka prawdziwego

Jedną z głównych chorób zagrażających zbożom jest mączniak prawdziwy. Przeczytaj o sprawdzonych metodach na jego zwalczanie!

15 kwietnia 2018

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij