Krok 4: całoroczne doradztwo – profesjonaliści dla profesjonalistów

Przedstawiliśmy już 3 z 4 kroków do jakości. Przyszedł czas na ostatni, ale nie najmniej istotny krok: całoroczne doradztwo! Klienci Top Farms Nasiona zawsze mogą bowiem liczyć na fachową poradę specjalistów firmy, nie tylko jeśli chodzi o wybór odpowiedniej odmiany, ale także prowadzenie uprawy.

nasiona premium

Łukasz Kostyk, Dyrektor handlowy Top Farms Agro.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudne jest podjęcie decyzji związanej z wyborem najlepszych odmian dla Państwa gospodarstwa. Dlatego przez cały rok możecie Państwo liczyć na wsparcie naszych doradców regionalnych. Jest to zespół ludzi mających kilkuletnie doświadczenie w rolnictwie, dodatkowo wspierane przez systematyczne szkolenia z zakresu cech odmian i prawidłowej ich uprawy. Dzięki temu możecie Państwo o każdej porze roku uzyskać od nich informacje o naszej ofercie, ale również wspólnie rozwiać ewentualne wątpliwości, jakie pojawią się w trakcie wegetacji na Państwa polach. Nasze doradztwo jest dla Państwa dostępne przez cały rok. Znamy specyfikę naszych odmian i ich zachowanie nie tylko na polach Top Farms, ale także u rolników indywidualnych w całej Polsce. To jest wiedza, którą mamy dla Państwa i którą się z Państwem dzielimy.

Nasze doradztwo jest dla Państwa dostępne przez cały rok. Znamy specyfikę naszych odmian i ich zachowanie nie tylko na polach Top Farms, ale także u rolników indywidualnych w całej Polsce.

Łukasz Kostyk, Dyrektor handlowy Top Farms Agro

Technologia uprawy

Dla nas najważniejsze są jasne zasady i przejrzystość oferty. Dlatego późną wiosną lub wczesnym latem zapraszamy na poletka pokazowe zorganizowane u rolników lub wspólnie z dobrymi firmami handlowymi. To tam najlepiej możecie Państwo poznać nasze odmiany: zobaczyć je, dotknąć, porozmawiać z praktykami o technologii uprawy. A także, co jest bardzo cenne, wymienić się doświadczeniami z innymi rolnikami, którzy mieli już do czynienia z Top Farms Nasionami.

Nasze doradztwo to nie tylko spotkania na „dniach pola” czy u Państwa w gospodarstwie. Co roku opracowujemy i udoskonalamy Poradnik Nasienny, w którym staramy się w nim nie tylko w sposób najbardziej rzetelny przekazać informacje o naszej ofercie, ale również umożliwić porównanie odmian, a także ułatwić ich wybór ze względu na stanowisko, przedplon czy planowany termin siewu. Dla nowoczesnych rolników przygotowaliśmy również elektroniczne rozwiązanie – e-doradca. Na naszej stronie internetowej www.topfarms-nasiona.pl można znaleźć specjalną zakładkę, w której po podaniu takich danych jak: cel uprawy, rodzaj gleby, zastosowany przedplon, termin wysiewu i oczekiwany termin dojrzewania strona sama poda listę sugerowanych odmian pszenicy.

doradztwo

Czym są 4 kroki do jakości?

Gwarant jakości

Na koniec dodajmy, że JAKOŚĆ TOP FARMS NASIONA to nie tylko ładny fioletowy znaczek, kolejny „gwarant” jakości. To wytężona praca zespołu wykwalifikowanych ludzi. Każdego dnia pracujemy nad tym, by oferta odmianowa była najlepiej dobrana dla polskiego rolnika, a nasiona pieczołowicie rozmnożone na polu i precyzyjnie przygotowane według najnowszych technologii. Nie pozostawiamy Państwa samych – wspieramy i jesteśmy z Państwem, bo razem tworzymy nasz wspólny sukces!

Poznaj pozostałe kroki do jakości:

Czy artykuł był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, by zagłosować

Ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Na razie brak głosów. Możesz być pierwszy!

Jak rolnicy kupują online?Zobacz Wypełnij ankietę!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *