Kubański rynek otwarty na polskie produkty

Kubański rynek otwarty na polskie produkty

Kubański rynek otwarty na polskie produkty. Co wykazał sierpniowy audyt i co pojawi się na kubańskim rynku?

Kubański rynek otwiera się na polski drób i produkty mleczarskie.

Jak podaje Główny Inspektorat Weterynarii, władze kubańskie określiły wynik sierpniowego audytu w polskich zakładach drobiowych i mleczarskich, jako pozytywny.

To dobre wieści dla tych polskich przedsiębiorstw, będących na liście podmiotów uprawnionych, bo wiążą się z możliwością rozpoczęcia eksportu, po spełnieniu odpowiednich wymagań, mięsa drobiowego i produktów z mięsa drobiowego na kubański rynek. Ponadto, na podstawie przeprowadzonej kontroli, Kubańczycy postanowili poszerzyć listę zakładów mleczarskich, mogących eksportować swoje produkty na Kubę.

 

 

Budowa zapory wzdłuż wschodniej granicy jeszcze w tym roku

Resort rolnictwa zapowiada budowę płotu wzdłuż wschodniej granicy z Białorusią i Ukrainą, ale wielu rolników ma wątpliwości, czy taka inwestycja ma sens.

21 marca 2018

Sadownictwo w Polsce musi być dobrze zorganizowane

Jednym z dużych osiągnięć naszego sadownictwa, jest zorganizowanie grup i organizacji producentów. Jest ich ponad 300. Większość z nich handluje jabłkami

11 marca 2018

Nowelizacja prawa łowieckiego – „Ta ustawa jest zła.”

Ustawa dotycząca nowelizacji prawa łowieckiego jest w Sejmie. Prawdopodobnie będzie obowiązywać od 1 kwietnia 2018 r. Czy spełni oczekiwania?

21 marca 2018

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij