Oprogramowanie do gospodarstw dofinansowane z PROW!

Download PDF

W czerwcu bieżącego roku odbędzie się kolejny ważny nabór wniosków na modernizację gospodarstw rolnych z PROW 2014-2020. Z uzyskanych środków rolnicy będą mogli zrealizować inwestycje w m.in. w duże maszyny czy pojazdy, a także wprowadzać skuteczne usprawnienia takie jak aplikacje  do cyfrowego zarządzania gospodarstwem.

rolnik z tabletem

Zainstalowanie oprogramowania do zarządzania gospodarstwem na tablecie pozwoli nam kontrolować wszystko nawet z pola.

Chcąc modernizować i rozwijać gospodarstwo można zdecydować się na różne rozwiązania. Z jednej strony mogą być to inwestycje w duże maszyny czy pojazdy, z drugiej strony mniejsze, lecz równie skuteczne usprawnienia, czy aplikacje i programy do zarządzania gospodarstwem. Najbliższy nabór wniosków w ramach PROW 2014-2020 na „Wsparcie inwestycji w gospodarstwach rolnych” będzie realizowany w ramach operacji typu „Modernizacja gospodarstw rolnych” daje spore pole do działania w tym zakresie. Pozwoli bowiem wesprzeć zakup narzędzi informatycznych, takich jak sprzęt komputerowy, czy też licencje na oprogramowanie. Inwestycje w narzędzia informatyczne muszą być jednak bezpośrednio związane z działalnością i produkcją rolniczą, w której rolnik wykorzystuje sprzęt komputerowy. Mogą one dotyczyć również przygotowania do sprzedaży produktów rolnych wytwarzanych w gospodarstwie.

 

 

 

Czy artykuł był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, by zagłosować

Ocena 0 / 5. Liczba głosów 0

Na razie brak głosów. Możesz być pierwszy!

Z forum

Powiązany temat:

PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych
Winio
Właśnie tak to jest... Dopóki nie masz na papierze, czarno na białym to wszystko są tylko nasze pobożne życzenia
zobacz więcej »
adimajkel
ten prowadzący coś wymyśla, przecież opryskiwacz 1000 l to nawet przy oprysku ornych x 4 i 1x TUZ już się należy, z ciekawości jakie to województwo?
zobacz więcej »
masa24
19 godzin temu, Darek8787 napisał: ja skupiam się na tym że nie mam żadnej to wiadomo że wyjaśnienie prościej zrobić. Jak się tak nasłuchałem od firmy doradczej to ...
zobacz więcej »
...
Zobacz pozostałe wpisy

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o