Praca kombajnem na pełnych obrotach
fot. New Holland

Wielu rolników zastanawia się nad zakupem kombajnu, który zrewolucjonizuje pracę w ich gospodarstwie. Wybór nie jest prosty. Aby podjąć właściwą decyzję, należy uwzględnić szereg czynników. Czym wyróżniają się kombajny New Holland?

Choć kombajny pracują tylko kilka dni w roku, ich rola jest kluczowa. Podczas żniw liczy się czas i efektywność, to intensywny okres, w którym nie oszczędza się maszyny. Praca na pełnych obrotach wymaga odpowiedniego sprzętu, który sprawdzi się w każdych warunkach – bez względu na wielkość areału czy pogodę.

Czym warto się kierować przy zakupie kombajnu?

Kompleksowa pomoc przez całą dobę

Gospodarze, rozważając zakup kombajnu, chcą mieć pewność, że maszyna doskonale sprawdzi się w trudnym okresie żniw. Głównym czynnikiem, na który zwracają uwagę, jest wysokowydajna technologia, pozwalająca osiągnąć najwyższą jakość ziarna oraz słomy. Kombajny New Holland wychodzą naprzeciw indywidualnym potrzebom rolników, dopasowując się do wymogów każdego gospodarstwa. Dzięki innowacyjnej koncepcji TwinRotor™ ilość uszkodzonych ziaren jest minimalna.

kombajn new holland

Kombajny New Holland dopasowują się do potrzeb każdego gospodarstwa

Ważnym aspektem, który nie jest bez znaczenia dla gospodarzy, jest sprawny serwis, gwarantujący kompleksową pomoc przez całą dobę. Jak wie każdy rolnik – podczas żniw liczy się każda godzina, wobec czego nie można sobie pozwolić na przestój. Wykwalifikowana kadra New Holland szanuje czas pracy gospodarzy, zapewniając szybkie i skuteczne usługi w dzień i w nocy.

Praca na pełnych obrotach

Kombajn to droga inwestycja na długie lata, w związku z czym istotną cechą maszyny powinna być jej wytrzymałość, pozwalająca na pracę na pełnych obrotach przez co najmniej kilka sezonów. Kombajny New Holland wykonane są z wysokiej jakości materiałów, odpornych na temperaturę oraz czynniki zewnętrzne. Ponadto inteligentna i intuicyjna automatyzacja zwiększa oszczędność czasu oraz poprawia wydajność zbiorów.

kabina kombajnu

Panoramiczna szyba zapewnia maksymalną widoczność operatorowi

Prócz tego, liczy się oczywiście komfort i bezpieczeństwo. Fotel, który automatycznie dostosowuje się do masy ciała operatora, klimatyzowane i wyciszone wnętrze kabiny, panoramiczna szyba zapewniająca maksymalną widoczność – wszystko to (i jeszcze więcej!) dostępne jest w najnowszej ofercie kombajnów New Holland. Jest w czym wybierać!

Artykuł zawiera lokowanie produktu i ma charakter promocyjny.

Uniwersalny ciągnik? A tak, to Kubota serii M4002

Małe i średnie gospodarstwa potrzebują uniwersalnego ciągnika, który sprawdzi się w różnych pracach. Czy da się znaleźć taki traktor?

16 czerwca 2019

Światła robocze do ciągników rolniczych: LED czy halogen?

Czy oświetlenie naszego ciągnika ułatwia nam wieczorne prace polowe? Na jakie światła robocze do ciągników powinniśmy postawić? Zobacz.

10 czerwca 2019

Ciekawostki rolnicze w 100 sekund. Roboty rolnicze

Sprawdź, kto przeznaczył 30,5 mln zł na roboty rolnicze, i dowiedz się, pod jakim kątem zwyciężamy w Europie.