Fungicyd do ochrony zbóż i portfela [INFOGRAFIKA]

Wysokie zyski osiągnąć można tylko z wysokich plonów. Te z kolei zależą m.in. od zdrowia uprawy. Jak zatem zabezpieczyć zboża, by były zdrowe i dobrze plonowały?

Zboża wymagają odpowiedniej ochrony na każdym etapie rozwoju. Szalenie istotny jest dobór substancji czynnych i właściwy termin wykonania zabiegu. Priaxor® to zaawansowany fungicyd do skutecznej ochrony zbóż w każdej fazie rozwojowej.

Produkt chroni rośliny nawet do 4 tygodnie dłużej niż standard rynkowy. Substancje czynne zawarte w fungicydzie Priaxor® mają również wpływ na tzw. „efekt zieloności” liści, co przekłada się na uzyskanie wyższych plonów, a co za tym idzie zysku.

Zobaczcie jak to działa:

Prezentowane informacje w zakresie środków ochrony roślin zawarte w serwisie www.agrofakt.pl nie zawierają pełnej treści etykiet-instrukcji stosowania. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Artykuł zawiera lokowanie produktu i ma charakter promocyjny.

Mączniak w zbożach już jest! Zwalcz go zawczasu!

Mączniak prawdziwy mimo suchej pogody pojawił się w łanach zbóż. Sprawdź jak z nim walczyć, wykonując zabieg T2!

9 maja 2019

Zabieg T2 w pszenicy już niebawem! [WIDEO]

Dobrze zabezpieczony liść flagowy pszenicy to pewny i wysoki plon. Sprawdź na jaki fungicyd postawić, aby zabieg w tej fazie był skuteczny!

13 maja 2019

Biostymulatory w kukurydzy ratunkiem na stres!

Susza i przymrozki dały popalić młodym roślinom kukurydzy w ostatnim czasie. Sprawdź, jak zniwelować stres u roślin!

13 maja 2019