Rusza kampania Bayer #ThankYouScience wsparta przez znanego influencera

Kampania Bayer pod nazwą #ThankYouScience ruszyła. Głównym celem tej inicjatywy jest okazanie wdzięczności i podziękowanie nauce, jak również naukowcom za objaśnienie świata i przełomowe wynalazki. To właśnie dzięki nim Twoje życie może stawać się lepsze, a także zdrowsze.

Do akcji może dołączyć każdy. Jak to zrobić? Wystarczy napisać w mediach społecznościowych jakie odkrycie czy technologia wspiera Cię na co dzień i bez czego nie wyobrażasz sobie życia. Następnie dodać hasztag #ThankYouScience, poprzez który wyrazisz wdzięczność naukowcom za ich pasję i odwagę myślenia. Co warto podkreślić zarówno kampania Bayer #ThankYouScience, jak i sama inicjatywa została wsparta przez znanego influencera Doktora z Tik Toka.

Kampania Bayer #ThankYouScience wystartowała

Kampania Bayer #ThankYouScience została zainicjowana już po raz kolejny. Podobnie jak w poprzednich latach, tak i teraz firma Bayer zaprasza wszystkich do udziału w tej ważnej inicjatywie.

W coraz szybciej zmieniającym się świecie to właśnie nauka daje nadzieję na lepsze jutro. Gdy dziś jedne zespoły badawcze opracowują innowacyjne terapie leczenia chorób serca czy nowotworów, inne pracują nad nasionami roślin o większej wydajności w obliczu zmian klimatu – mówi Monika Lechowska-Wróbel, dyrektor działu komunikacji Bayer – Misja naszej firmy to „Science for a better life”: od 160 lat jesteśmy związani z nauką. Doskonale rozumiemy jak ważne jest zaufanie do niej, dlatego do rozmowy zapraszamy najmłodsze pokolenie, które za chwilę przejmie stery świata.

Inicjatywę #ThankYouScience wspiera Doktor z TikToka

Kampania Bayer #ThankYouScience poparł Konrad Skotnicki, czyli popularny Doktor z TikToka. To naukowiec, który dzieli się z fanami ciekawostkami i wiedzą w zaskakującej formie. W swoich relacjach porusza tematy z wielu dziedzin, w tym biologii, chemii, nauki o klimacie, a nawet archeologii. Łączna liczba wyświetleń jego postów sięga już kilkunastu milionów.

W ramach swojego zaangażowania influencer zamieszcza cykl postów prezentujących wyjątkowe dokonania naukowe w dziedzinie medycyny, rolnictwa czy zrównoważonego rozwoju. Znany z pasji do wiedzy, popularny doktor zachęca wszystkich do podjęcia hasztagowego wyzwania.

Nauka to moja pasja: i zawodowa, i prywatna. Ogromnie się cieszę, że mogę być częścią inicjatywy #ThankYouScience, która pokazuje, że w każdym obszarze życia wspierają nas wyniki badań i doświadczenia tysięcy naukowców. Ta akcja to świetna okazja do tego, żeby zastanowić się jak mogłoby wyglądać nasze życie bez nauki – i podziękować pasjonatom, dzięki którym mamy szansę na radzenie sobie z wyzwaniami z zakresu zdrowia, żywności czy zmian klimatycznych – przekonuje Konrad Skotnicki – Zapraszam do odwiedzenia kanału Doktor z TikToka i zostawienia komentarza! Jestem bardzo ciekawy które osiągnięcia nauki okażą się dla Was najważniejsze!

Kampania Bayer #ThankYouScience – dołącz i Ty!

Programowi towarzyszy seria animacji poświęconych ciekawostkom z obszarów zdrowia i żywienia, publikowanych na popularno-naukowym fanpejdżu Baylab firmy Bayer na Facebooku. Również tu można zostawiać komentarze z podziękowaniami dla naukowców i hasztagiem #ThankYouScience – i oczywiście włączyć się do dyskusji z innymi internautami.


Czytaj również: Pomoc suszowa 2022 tylko po złożeniu faktur do ARiMR

Czy artykuł był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, by zagłosować

Ocena 4 / 5. Liczba głosów 3

Na razie brak głosów. Możesz być pierwszy!

Artykuł zawiera lokowanie produktu i ma charakter promocyjny.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *