Sprzedaż owoców i warzyw może być łatwiejsza [AKTUALNOŚCI]

Gdy mamy za duże zbiory i boimy się, że nie starczy nam mocy przerobowych, warto skorzystać z pomocy innych. I jeszcze na tym zarobić!

Bywa, że nie opłaca nam się zbierać owoców czy warzyw, więc nasze zbiory zostają na polu czy drzewach i powoli gniją. Brakuje rąk do pracy oraz pomysłów, co z tym całym dobrodziejstwem zrobić. Jak zwiększyć sprzedaż owoców i warzyw z własnego gospodarstwa? Teraz można ogłosić się na bezpłatnym portalu i zaprosić do zbierania inne osoby.

Sprzedaż owoców i warzyw

Pomysł polega na tym, że zgłaszamy zapotrzebowanie na pomoc przy zbiorach, ale wyłącznie takich, które przeznaczone będą dla osób zbierających, a nie szerszego obiegu. – Dzięki portalowi myzbieramy.pl rolnicy łatwo nawiązują kontakt z osobami, które chcą dla SIEBIE pozbierać owoce, warzywa. Wówczas obie strony zyskują, bo gospodarz dostaje za płody rolne więcej niż w sprzedaży hurtowej, a osoba zbierająca płaci za nie taniej niż w sklepie – mówi pomysłodawca portalu Mirosław Biedroń.

sprzedaż owoców i warzyw

Takie rozwiązania sprawdzają się od lat w gospodarstwach m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i USA . Hasło portalu brzmi: „Poczuj radość zbierania”, ponieważ jego celem jest powrót do natury, zachęcenie do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu – dodaje. Portal wspiera lokalnych rolników, bo zapłata następuje od razu w gospodarstwie w ramach sprzedaży bezpośredniej.

Kup min. 3 j.s. RGT JakuzziKup teraz a czwartą dostaniesz za 1 zł netto!

Polscy producenci wina – ważna informacja [AKTUALNOŚCI]

Przedsiębiorcy wyrabiający wino mają już niewiele czasu na wpisanie do oficjalnej ewidencji.

3 lipca 2019

28 czerwca 2019

Turystyka wiejska na topie! [AKTUALNOŚCI]

Otrzymaliśmy potężne wsparcie finansowe na rozwój agroturystyki! Każdy pomysł na rozwój agrobiznesu mile widziany!

4 czerwca 2019