Tańsze nawozy od Krajowej Grupy Spożywczej S.A?

Rolnicy, którzy zastanawiają się gdzie kupić tańsze nawozy swoją uwagę powinni skupić na Krajowej Grupie Spożywczej S.A. Krajowa spółka stała się bezpośrednim dystrybutorem nawozów zarówno od Grupy Azoty S.A., jak i Anwil S.A. W wydanym komunikacie KGS zapowiedziała, że w swoich punktach będzie oferować nawozy azotowe, jednoskładnikowe, a także wieloskładnikowe po konkurencyjnych cenach.

Od połowy 2022 r. rolnicy mogą dokonać zakupu nawozów bezpośrednio w Krajowej Grupie Spożywczej S.A. Jednak dopiero teraz spółka ogłosiła, że rolnicy w dziewięciu punktach dystrybucyjnych w Polsce będą mogli kupić tańsze nawozy. Oferowane po atrakcyjnych, jak również konkurencyjnych cenach.

Tańsze nawozy azotowe i wieloskładnikowe

Od dłuższego czasu wysokie ceny nawozów spędzają sen z powiek wielu rolników, którzy poszukują albo alternatywnych rozwiązań, albo miejsc gdzie można kupić tańsze nawozy. Takim miejscem ma być Krajowa Grupa Spożywcza S.A., która nie tylko stała się dystrybutorem nawozów Grupy Azoty S.A. i Anwil S.A. Ale również zwiększyła swoje wolumeny oferując konkurencyjne ceny nawozów dla rolników.

Jakie są aktualne ceny nawozów?

Jak poinformowała Krajowa Grupa Spożywcza S.A. w wydanym komunikacie opublikowanym przez PAP MediaRoom zamówienia na tańsze nawozy można składać przez cały czas, aż do wyczerpania ilości kontraktowych. Rolnicy, który chcą zaopatrzyć się w nawozy nie muszą współpracować z Krajową Grupą Spożywczą S.A. Z kolei, plantatorzy którzy już współpracują z KGS mogą zapłacić nie tylko poprzez płatność gotówkową. Ale również mają możliwość zakupu nawozów na kompensatę w rozliczeniu za przekazany surowiec.

Natomiast aktualne ceny nawozów rolnicy mogą poznać kontaktując się bezpośrednio z przedstawicielem jednego z dziewięciu punktów dystrybucyjnych znajdujących się w sześciu województwach. Gdzie można kupić tańsze nawozy od Krajowej Grupy Spożywczej S.A?

Lista punktów sprzedaży detalicznej nawozów opublikowana przez KGS przedstawia się następująco:

Aktualności rolnicze - Tańsze nawozy

Nawozy od Krajowej Grupy Spożywczej S.A.

Krajowa Grupa Spożywcza S.A. podkreśliła również, że zamówienia na tańsze nawozy realizowane są wyłącznie jako całosamochodowe. Jeżeli rolnik chce zakupić mniejszą ilość nawozów to wtedy powinien zadzwonić lub udać się do najbliższego Punktu Sprzedaży Detalicznej Krajowej Grupy Spożywczej S.A. Jest to konieczne, aby uzyskać więcej informacji na temat dostępności danego nawozu.

Czytaj również: Zwrot za paliwo rolnicze będzie większy w 2023 r.?

Źródło: Krajowa Grupa Spożywcza S.A.; PAP MediaRoom

Czy artykuł był przydatny?

Kliknij na gwiazdkę, by zagłosować

Ocena 3.8 / 5. Liczba głosów 50

Na razie brak głosów. Możesz być pierwszy!

Ciągniki rolniczeZobacz Wypełnij ankietę!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *